Drugi sezon serialu „Chyłka – Kasacja” 15 listopada na playerze!

Serial „Chyłka” powraca z drugim sezonem opartym na pierwszej części serii o pani adwokat zatytułowanej „Kasacja” autorstwa Remigiusza Mrzoza.

2. sezon serialu „Chyłka – Kasacja”

Drugi sezon serialu opartego na książce Remigiusza Mroza z Magdaleną Cielecką w roli głównej będzie można oglądać w seriwsie player.pl już od 15 listopada 2019 roku. Pierwszy odcinek będzie można obejrzeć bezpłatnie, drugi tego samego dnia w ramach płatnej oferty.

Pierwszy sezon serialu „Chyłka – Zaginięcie” cieszył się sporą popularnością. Można go było oglądać w grudniu zeszłego roku a w telewizji TVN na początku tego roku. W ciągu pierwszego miesiąca wszystkie odcinki produkcji zgromadziły łącznie ponad 2 mln wyświetleń, a dostęp do serialu wykupiło kilkaset tysięcy osób.

Historia adwokat Joanny Chyłki i towarzyszącego jej aplikanta Oryńskiego była najchętniej oglądaną produkcją oryginalną w historii serwisu player.pl. Premiera drugiego sezonu została zaplanowana na 15 listopada br. Pierwszy, z sześciu nowych odcinków, dostępny będzie w serwisie player bezpłatnie, drugi zostanie udostępniony tego samego dnia, w płatnym pakiecie. Kolejne będą pojawiać się w tygodniowych odstępach.

„Chyłka – Kasacja”: co nowego w serialu?

Kolejna część pt. Chyłka – Kasacja skupi się na sprawie Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał), który zostaje oskarżony o brutalne morderstwo. Jego ojciec, bogaty i wpływowy biznesmen, żąda by sprawą zajęła się Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka).

Tym razem jednak w sprawę zostaną uwikłani bliscy pani mecenas. W trakcie trwania śledztwa pojawi się również postać policjanta Szczerbińskiego (Ireneusz Czop). Jego relacje z Chyłką będą kłopotliwe szczególnie dla Zordona (Filip Pławiak).

W drugim sezonie serialu wystąpią: Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Jacek Koman, Szymon Bobrowski, Piotr Żurawski, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal, Artur Żmijewski, Jakub Gierszał, Ireneusz Czop, Tomasz Schuchardt, Olgierd Łukaszewicz, Marcin Bosak.

źródło: Dzień Dobry TVN