10 GB od T-Mobile na koniec wakacji!

T-Mobile udostępnia bezpłatnie użytkownikom T-Mobile na kartę i abonentom MIX aż 10 GB – promocja potrwa od 29 do 31 sierpnia.

Darmowe 10 GB od T-Mobile na zakończenie wakacji

Operator komórkowy T-Mobile Polska przedłuża wakacyjny klimat poprzez swoją cykliczną akcję skierowaną do użytkowników usług T-Mobile na kartę oraz MIX, w której do klientów trafiają darmowe prezenty bez konieczności spełnienia żadnych dodatkowych warunków. Tym razem magentowa sieć przygotowała paczkę darmowych 10 GB, które z pewnością zadowolą użytkowników i pozwolą im cieszyć się dostępem do sieci internetowej w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Bonus można aktywować od soboty 29 sierpnia do poniedziałku 31 sierpnia 2020 roku do końca dnia. Pakiet ważny jest przez 7 dni od momentu aktywacji, a każdy klient z promocji może skorzystać tylko raz.

Aktywacja bonusu jest bardzo prosta i nie wymaga spełnienia żadnych dodatkowych kryteriów – wystarczy jedynie wysłać SMS o treści: TAK na numer:

  • 80401 – w przypadku użytkowników T-Mobile na kartę,
  • 80404 – w przypadku klientów oferty MIX.

Więcej informacji na temat specjalnych promocji dla klientów T Mobile na kartę i MIX można przeczytać na stronie internetowej operatora.

źródło: T-Mobile Polska