Zremasterowany „Monster Dash” już dostępny!

To niesamowite, że klasyki gier mobilnych doczekują się już remasterów – po 10 latach od wydania mamy zremasterowaną grę „Monster Dash”.

„Monster Dash” remaster 18.08.2020 (Halfbrick Studios)

Twórcy z Halfbrick Studios słyną wśród graczy mobilnych ze swoich hitów takich jak Fruit Ninja, Jetpack Joyride czy Dan the Man. Ale gra Monster Dash, która jest już dostępny w sklepie App Store od dziesięciu lat, zdecydowanie zyskała największą rzeszę fanów. Monster Dash można pobrać bezpłatnie na iPhone’a i iPada z systemem co najmniej iOS 10.0 lub nowszym oraz około 432 MB wolnego miejsca na urządzeniu.

Halfbrick Studios, tak oto opisuje swój pełen akcji endless runner: Walcz z hordami zombie, wampirów i nie tylko, korzystając z najbardziej wybuchowej i niebezpiecznej broni, jaką możesz znaleźć! Dołącz do Barry’ego Steakfriesa podczas dzikiego polowania na potwory! Biegnij szybko jak wiatr, strzelaj do potworów i przeskakuj atakujących wrogów. „

Po ponad dziesięciu programiści stojący za tym tytułem zdecydowali się na wydanie dużej aktualizacji, która ucieszy wszystkich fanów Barry’ego. Nie tylko podjęto wysiłki, aby zachować kultową rozgrywkę z 2010 roku, ale wprowadzono dalsze ulepszenia.

W najnowszej aktualizacji poprawiono i odświeżono prawie wszystko – czytamy zaraz po uruchomieniu zaktualizowanej gry Monster Dash:

Screen z informacją ze zremasterowanej gry „Monster Dash” zaraz po uruchomieniu.
Screen z informacją ze zremasterowanej gry „Monster Dash” zaraz po uruchomieniu.

Oznacza to, że warto ponownie przejść przez wszystkie misje, aby zdobyć zupełnie nową zawartość. Prawie wszystko zostało poprawione, odświeżone i zaktualizowane w tej zremasterowanej wersji. Gracze będą również mogli korzystać z szeregu nowych zabójczych broni, uroczych kostiumów i wielu nowych wyzwań w minigrach.

Obejrzyj poniższy klip wideo, aby przekonać się jakie wrażenia czekają na graczy w nowej wersji ???:

Jeśli ukończyłeś wszystkie poziomy w Monster Dash kilka lat temu, teraz warto wrócić do tego kultowego endless runnera.

Pobierz grę bezpłatnie na urządzenia z systemami iOS ze sklepu App Store lub Android ze sklepu Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Halfbrick | AppGefahren