Bij rekordy szybkości w „Sonic Dash 2: Sonic Boom”

Najszybszy jeż świata czuje się jak u siebie w niekończącej się platformówce „Sonic Dash 2” – komu potrzebna meta, skoro jest tyle punktów do zdobycia?

Gra mobilna „Sonic Dash 2: Sonic Boom”

Fani tej kolczastej błyskawicy będą się wyśmienicie bawić, pomagając Sonicowi w zbieraniu pierścieni i przeskakiwaniu przez przeszkody. Ale uwaga: to wyzwanie wymagania niezwykłego skupienia. Spróbuj zdobyć 26 006 punktów z pomocą różowej kumpeli Sonica, Amy, na poziomie 2. Zanim jednak założysz buty do biegania, zapoznaj się z poniższymi wskazówkami, żeby nie wypaść z gry.

Zaliczaj kombinacje

Samo przetrwanie nie wystarczy. Jeśli chcesz zdobyć masę punktów, pokonuj swoich wrogów w krótkich odstępach czasu, by zdobywać premie za kombinacje. Zwracaj uwagę na licznik, który mówi Ci, ile masz czasu, by załatwić kolejnego wroga i podtrzymać serię.

Nie bój się biegać

Umiejętność sprintu, zasilana przez zbieranie świecących niebieskich kul, to pewny sposób na zdobywanie punktów. Gdy pasek przyspieszenia się wypełni, możesz ją aktywować, aby bez ryzyka rozpocząć bieg na złamanie karku. Pamiętaj więc o niebieskich kulach!

Opanuj różne rodzaje ruchu

Przeszkody, przedmioty i wrogowie są gęsto upakowani w różnych miejscach toru, opanuj więc sztukę szybkiego przełączania pomiędzy skakaniem a toczeniem się. Jeśli chcesz, żeby Twój bieg nie był niczym zakłócony (co oznacza lepszy wynik), musisz nauczyć się, jak płynnie przechodzić między skakaniem do pierścieni i pszczół a przetaczaniem się pod przeszkodami i miażdżeniem krabów.

Grę mobilną „Sonic Dash 2: Sonic Boom” pobierzesz bezpłatnie ze swojego sklepu z aplikacjami:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska