Olimpijski Sonic od 7 maja, a już teraz możesz się zarejestrować

SEGA już niedługo wyda nową grę mobilną „Sonic at the Olympic Games” #Tokyo2020, rejestracje wstępne w sklepach App Store i Google Play są już dostępne!

Sonic at the Olympic Games – Tokyo 2020 (SEGA)

W przeciwieństwie do Sonic Runners i Sonic Dash, dwóch bardzo popularnych endless runnerów, nadchodząca gra Sonic at the Olympic Games od SEGA będzie oferować znacznie więcej, jeśli chodzi o rozgrywkę.

Gra będzie nazywała się Sonic at the Olympic Games – Tokyo 2020 (pol. Sonic na Igrzyskach Olimpijskich – Tokio 2020) i pozwoli użytkownikom Androida i iOS-a zagrać w minimum 15 różnych dyscyplinach z Igrzysk Olimpijskich z różnymi kultowymi postaciami.

Nie będzie to po prostu gra w wydarzenia sportowe. W grze promującej Igrzyska Olimpijskie 2020 w Tokio będzie kryła się pewna historia, w której Sonic i jego koledzy będą rywalizować z Dr. Eggmanem i bandą odmieńców, którzy przejęli stolicę Japonii.

Przeczytaj także: Medale w Tokio 2020 będą zrobione ze starej elektroniki

Obejrzyj oficjalny zwiastun gry:

 

Oto 15 dyscyplin z Igrzysk Olimpijskich, w których będziesz mógł uczestniczyć w grze: bieg na 100 m, bieg na 400 m przez płotki, rzut oszczepem, łucznictwo, karate, nurkowanie, strzelanie, wspinaczka sportowa, szermierka, trampolina, rzut młotem, tenis stołowy, skok w dal, BMX i badminton.

Sonic at the Olympic Games – Tokyo 2020 (SEGA)
Zrzuty ekrany z gry „Sonic at the Olympic Games – Tokyo 2020” (SEGA)

Gra zostanie uruchomiona na Androidzie i iPhonie 7 maja 2020 roku, ale jest już dostępna  wstępna rejestracji w sklepie Google Play. SEGA twierdzi, że Sonic at the Olympic Games – Tokio 2020 będzie bezpłatny, ale z zakupami w aplikacji, które będą niezbędne do odblokowania pełnej wersji gry:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

„Sonic the Hedgehog 2” za darmo z okazji 25-lecia

źródło: phoneArena via SEGA (1)