ColorOS na Androidzie 11 w wersji beta jeszcze w tym miesiącu!

Producent urządzeń mobilnych OPPO wprowadzi wersję beta systemu operacyjnego ColorOS opartego na Androidzie 11 jeszcze w czerwcu 2020 roku.

OPPO ColorOS Android 11 Beta dla serii OPPO Find X2
OPPO ColorOS Android 11 Beta dla serii OPPO Find X2

Pierwsze testy nowego oprogramowania prowadzone będą na modelach OPPO Find X2 i Find X2 Pro.Z bazą ponad 350 milionów użytkowników ColorOS jest jednym z kluczowych partnerów Google na świecie. Doświadczenia OPPO wskazują na to, że użytkownicy ColorOS doceniają przejrzystość systemu zachowującego najważniejsze cechy Androida, wzbogaconego o charakterystyczne dla producenta dodatki.

Współpracujemy z Google na polu rozwoju oprogramowania opartego na Androidzie, aby wzbogacić i wzmocnić wrażenia użytkowników naszych urządzeń. Doskonałym przykładem ostatnich działań w tym zakresie jest projekt CameraX, nad którym pracujemy z Google, a który ma na celu zwiększenie możliwości kamer i funkcjonalności aplikacji firm trzecich, takich jak Instagram czy Snapchat i wiele innych – komentuje Piotr Żaczko, menedżer ds. PR w OPPO Polska.

Ścisła współpraca OPPO z Google gwarantuje, że ColorOS będzie aktualizowany co roku wraz z najnowszą wersją Androida. Jeszcze w tym miesiącu OPPO wprowadzi ColorOS Android 11 Beta w wersji na OPPO Find X2 i Find X2 Pro.


System mobilny ColorOS oparty na Androidzie

ColorOS to spersonalizowany, wydajny, inteligentny i bogato zaprojektowany mobilny system operacyjny firmy OPPO oparty na Androidzie. Z ponad 350 milionami globalnych użytkowników ColorOS obsługuje ponad 80 języków, w tym język polski, angielski, hiszpański, hindi, arabski i tajski.

Może Cię zainteresowac także:

źródło: OPPO Polska