Tak mógłby wyglądać marsjański Cybertruck Tesli!

Obejrzyj epickie projekty wersji 6-kołowego Cybertrucka, który Tesla z powodzeniem mogłaby wysłać na Marsa – Elonowi mogłoby się spodobać!?

Cybertruck w kosmosie, to niewątpliwie jedno z marzeń Elona Muska, który zapewne ma to już w planach Tesli i SpaceX. Kiedy po raz pierwszy ujrzeliśmy Cybertrucka, byliśmy przekonani, że ten pojazd nie został stworzony do jazdy po Ziemi i na pewno jest „nie z tego świata” – wszystko za sprawa dość niekonwencjonalnej filozofii projektowania. Ale jak sobie poradziłby taki pojazd na innej planecie? Dzięki projektom 3D stworzonym przez fanów, youtubera Holmesa Drawsa i Stlave’a Popovskiego (Pslavi 3D VFX) możemy sobie lepiej wyobrazić, jak Cybertruck Tesli wyglądałby gdyby SpaceX wysłał go w kosmos.

To może nie jest łazik marsjański, ale na zmontowanym wideo Cybertruck jeździ po czerwonej planecie niczym po ulicach w mieście. W rzeczywistości w wideo nie wspomniano nawet słowem o Marsie, ale biorąc pod uwagę, że Musk chce wysyłać ludzi na Marsa, myślę, że możemy bezpiecznie założyć, że właśnie tam jeździ Cybertruck.

Obecnie ciężko sobie wyobrazić, aby auto Tesli w taki sposób mogło poruszać się to w najbliższym czasie po Marsie, ale jeśli pojazd z Ziemi miałby zostać wysłany na inną planetę – wyłącznie poglądowo, aby przekonać się, czy będzie dawał sobie radę, to z pewnością powinien to być Cybertruck.

Poniższe wideo jest pierwszą próbą artysty, więc wszelkie niedociągnięcia należy mu wybaczyć. Jak wiadomo Tesla nie wydaje nic na marketing swoich produktów, ale kiedy ma się takich fanów, to nie musi!

Tesla nie ma nic przeciwko, aby testować Cybertrucka w różnych warunkach. Niedawno Elon Musk i Jay Leno przejechali Cybertruckiem przez kilometrowy tunel testowy Boring Company w Los Angeles. Dopóki Musk jest człowiekiem odpowiedzialnym za SpaceX, możemy spodziewać się wystrzelenia Cybertrucka w kosmos – podobnie jak Roadstera.

Obejrzyj Tesla Cybertruck Cruise Around Mars na fanowskim wideo:

Kolejnym, ciekawszym według mnie konceptem, jest projekt 3D marsjańskiej wersji 6-kołowej ciężarówki Cybertruck, którą na swoim profilu na Twitterze opublikował ıʞsʌodoԀ ǝʌɐlS (@Pslavi). Poniżej możesz obejrzeć prezentację tego ciekawego projektu:

Jak myślisz, który samochód byłby najlepszym kandydatem do podróży w kosmos? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.

źródła: TopSpeed | ıʞsʌodoԀ ǝʌɐlS (Slave Popovski) | HolmesDraws @sreerag_praful | fot. w nagłówku wpisu od Mr. Kalopsia (@EashanMisra) | TeslaRati