Telegram z nowym edytorem multimediów, animowanymi zdjęciami i lepszymi GIF-ami!

Komunikator mobilny Telegram otrzymał aktualizację edytora multimediów, animowane zdjęcia, lepsze GIF-y i wiele więcej!

Nowy edytor wideo w komunikatorze Telegram

W 2015 r. Telegram wydał najpotężniejszy edytor zdjęć, który można wdrożyć w aplikacji do przesyłania wiadomości, tym samym umożliwiając poprawę jakości obrazu oraz dodawanie rysunków,naklejek i tekstu do zdjęć. Dzisiaj zaktualizowano edytor multimediów o obsługę animowanych naklejek i edycję filmów. Można teraz automatycznie poprawić jakość wideo za pomocą dwóch dotknięć lub ręcznie dostosować kilkanaście parametrów, takich jak jasność lub nasycenie, aż nasz wewnętrzny Kubrick będzie zadowolony.

Aby uzyskać właściwą linię dla pełnej precyzji pędzla, można powiększać zdjęcia lub filmy podczas rysowania na nich. Wymyślony przez nas makijaż lub wąsy, na którymś z kolegów nigdy nie będą wyglądać tak samo.

Animowane naklejki na multimediach

Co najważniejsze, możesz teraz dodawać animowane naklejki do dowolnego zdjęcia lub filmu na wypadek, gdybyś szukał sposobów na udekorowanie swojego stołu obiadowego twerkującymi wiśniami. Umieszczenie animowanej naklejki na zdjęciu zamienia ją w GIF.

Lepsze GIF-y

Panel GIF został zaktualizowany o nową sekcję Trendy i karty emoji, które obejmują najpopularniejsze emocje. Już nigdy nie będziemy musieli zmagać się ze słowami, szukając Roberta Downeya Jr.

Poprawiono także czas ładowania GIF-ów w panelu, dzięki czemu możemy szybciej znaleźć idealny GIF. Przytrzymaj dowolny plik GIF, który nie został wcześniej wysłany, aby zapisać go na karcie Ostatnie i użyć w przyszłości.

Elastyczne foldery

Jeśli mamy wiele czatów i korzystamy z folderów, wystarczy teraz przytrzymać dowolny czat na liście, aby dodać go do jednego z nich. Działa to również przy usuwaniu czatów z folderów.

Androidowe smaczki

Użytkownicy Androida mają kilka dodatkowych funkcji, dzięki którym ich aplikacja jest płynniejsza. Wiadomości są teraz wysyłane, edytowane i usuwane z nowymi płynnymi animacjami. Ulepszono również odtwarzacz wideo, aby mieć pewność, że elementy sterujące i długie napisy szybko zejdą nam z drogi, a filmy krótsze niż 30 sekund są od teraz automatycznie zapętlane.

Interfejsy zarządzania pamięcią podręczną w Androidzie również uległy liftingowi. Nie tylko możemy utrzymywać niewielki rozmiar pamięci Telegrama na swoim urządzeniu, ale możemy to zrobić znacznie łatwiej: UstawieniaDane i przechowywanieWykorzystanie pamięci podręcznej.

Ochrona konta hasłem weryfikacji dwustopniowej to dobry pomysł, ale twórcy pomyśleli, że będą w nocy lepiej spać, jeśli będą wiedzieć, że małpa nadzoruje ten proces. Nie, to nie jest całkowicie zakodowana wiadomość, przekonaj się sam.

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Playźródło: Telegram Messenger