Plakaty popularnych seriali na kwarantannie

Zobacz przeróbki popularnych seriali, z których odczytasz co robią bohaterowie podczas kwarantanny związanej z COVID-19.

Każdy, kto utknął na kwarantannie, w pewnym momencie zaczyna się nudzić. Dlatego to idealny czas, aby oglądać wszystkie nowe seriale bez wyrzutów sumienia. Jeśli jednak jesteś fanem dobrych seriali, są duże szanse, że nie ma nic ciekawego do obejrzenia. Ale nie martw się, pewien grafik ze Słowenii – Jure Tovrljan – ma świetne propozycje na ten czas. Artysta zachęca ludzi do obejrzenia niektórych z najpopularniejszych seriali telewizyjnych, przerabiając plakaty tych tytułów pod obecną sytuację panującą na świecie. Nawet jeśli już widziałeś te seriale, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sobie je odświeżyć :)

Co jeśli jeden z poniższych serial zostałby nakręcony podczas pandemii? Oto, jak grafik Jure Tovrljan wyobraża sobie wygląd plakatów, gdyby te produkcje powstawały w czasach pandemii.

Oprócz przypomnienia nam o popularnych serialach telewizyjnych, Tovrljan wplata w swoje prace treści, które mają nam podpowiedzieć, w jaki sposób nasze zachowanie może pomóc w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się koronawirusa, i robi to na przerobionych plakatach!

Podczas kwarantanny Tovrljan, 32-letni dumny ojciec, przyszły mąż i dyrektor kreatywny, próbuje wymyślić sposoby pozytywnego wpływu na życie ludzi. „[Kwarantanna] jest satysfakcjonująca, ponieważ twórcy mogą mieć więcej czasu na przemyślenie takich projektów i pokazanie światu czegoś pozytywnego” – powiedział dla serwisu Bored Panda.

Poniżej możesz obejrzeć przerobione plakaty seriali: The Office, Breaking Bad, Jak poznałem waszą matkę oraz Przyjaciele.

  • The Office
  • Breaking Bad
  • Jak poznałem Waszą matkę
  • Przyjaciele

W zeszłym miesiącu artysta odtworzył niektóre ze słynnych logotypów, aby odzwierciedlić zarówno trudności, jak i znaczenie dystansu społecznego. Tym razem postanowił użyć plakatów słynnych seriali, aby porozmawiać o najistotniejszym problemie, który dotyczy nas wszystkich – pandemii.

Wpadłem na ten pomysł, kiedy po raz dwudziesty oglądałem serial „Przyjaciele”. Zastanawiałem się więc, jakby to wyglądało, gdyby dziś kręcili ten serial. I umieściłem kadry z twarzami bohaterów jakby rozmawiali ze sobą przez Skype’a. W ten sposób seria zaczęła się rozwijać – wyjaśnił Tovrljan.

Po odtworzeniu pierwszego plakatu Tovrljan postanowił zrobić całą serię i zaprojektował kolejne 7 przeróbek.

Wybrałem jedne z najbardziej znanych seriali, które naprawdę kocham, i starałem się przy okazji podnieść świadomość poprzez
rozrywkę. Z jednej strony starałem się przekazać najważniejsze informacje o zapobieganiu epidemii (dystans społeczny, używanie odpowiedniego sprzętu ochronnego, pozostanie w domu), a z drugiej chciałem dodać odrobinę lekkości w tych mrocznych czasach, być może dając komuś pomysł, który serial mógłby obejrzeć? – dodaje.

Zapytany o to, jak wpłynęła na niego pandemia koronawirusa, Tovrljan powiedział, że na początku był w szoku, ale jakoś udało mu się przystosować do tego nowego sposobu życia. Pracuje w domu, wychodzi gdy musi, a biorąc pod uwagę, że ma w domu dwóch jednorocznych chłopców, mają dla siebie najlepszy czas w życiu.

Poniżej możesz obejrzeć przerobione plakaty seriali: Prison Break, Simpsonowie, Gra o Tron oraz The Walking Dead.

  • Prison Break
  • The Simpsons
  • Gra o tron
  • The Walking Dead

Podczas gdy Tovrljan ma znacznie więcej wolnego czasu z powodu kwarantanny, jego dwaj synowie zajmują go na całego. Zasadniczo jedyny wolny czas przychodzi po ich zaśnięciu. I wtedy wraz z żoną znajduje trochę czasu na kilka odcinków seriali. A jeśli naprawdę są wypoczęci, czasem nawet cały film.

Dyrektor kreatywny, który dokładnie przestrzega środków zapobiegawczych COVID-19, ma nadzieję, że wkrótce będzie mógł wrócić do normalnego życia. W Słowenii, środki mające na celu powstrzymanie COVID-19 były dość restrykcyjne i skuteczne. Mieszkańcy wzięli je na poważnie i ściśle ich przestrzegali.

Może Cię zainteresować także:

Nowy miniserial „Ktoś musi umrzeć” od października

Już 16 października 2020 roku, w serwisie Netflix zadebiutuje nowy hiszpański miniserial pt. „ktoś musi umrzeć”. W połowie października na Netfliksie zadebiutuje nowy trzyczęściowy miniserial zatytułowany Ktoś musi…

Apple udostepniło iOS 9.1 Beta 4

Zaledwie tydzień od ostatniej aktualizacji, Apple wydało czwartą betę systemu iOS 9.1 dla programistów i zarejestrowanych uczestników publicznych testów. Dzisiaj wieczorem Apple udostępniło testową wersję systemu iOS 9.1…

Showhere – co, gdzie i kiedy robić w Poznaniu?

Jeśli chcecie zaplanować sobie wolny czas w Poznaniu i okolicach, aplikacja Showhere może okazać się doskonałym pomocnikiem. Showhere to projekt polskich deweloperów ze studia o tej samej nazwie…

źródło: Bored Panda via Jure Tovrljan