Od 1 maja LEGO świętuje Star Wars Day!

Największe wydarzenie LEGO® Star Wars czyli „May The 4th Be With You” potrwa od 1 do 4 maja – w tym czasie nie zabraknie promocji i niespodzianek!

May The 4th Be With You – LEGO Star Wars

Tradycyjnie już, na początku maja fani sagi Gwiezdnych wojen świętują Star Wars Day – temu wydarzeniu towarzyszą także promocje i niespodzianki związane z zestawami i figurkami LEGO nawiązującymi do filmu. Od 1 do 4 maja LEGO uczci Dzień Gwiezdnych wojen, wydając specjalny zestaw Star Wars: Bitwa o Gwiazdę Śmierci II, który będzie można zgarnąć bezpłatnie przy zakupie powyżej 330 zł. Dzięki temu zestawowi możesz zbudować walki Jedi z filmu „Gwiezdne wojny: Powrót Jedi” przedstawiające bitwę o Gwiazdę Śmierci II z A-wingiem i TIE Interceptorem!

Star Wars May The 4th Be With You to oczywiście parafraza do słynnej sekwencji May the Force Be With You (Niech moc będzie z Tobą), która w języku angielskim brzmi podobnie jak May the 4th, czyli 4 maja – stąd wzięła się tradycja obchodzenia tego dnia w tym terminie.

Na specjalnej stronie internetowej LEGO pojawił się już licznik odliczający czas do rozpoczęcie specjalnych okazji na zakup zestawów LEGO związanych z Gwiezdnymi wojnami.

Wśród ofert na Dzień LEGO Star Wars znalazły się między innymi:

Bezpłatny zestaw: Bitwa o Gwiazdę Śmierci II

W ofercie specjalnej jako upominek przy zakupie produktów z kolekcji LEGO® Star Wars™ za ponad 330 zł.

Sprawdź
Bitwa o Gwiazdę Śmierci II (LEGO - bezpłatny zestaw)

2x więcej punktów VIP

Podwójna liczba punktów VIP za zakup produktów z serii LEGO® Star Wars,. Jeśli nie jesteś uczestnikiem programu VIP, to warto dołączyć!

2x więcej punktów VIP przy zakupach w sklepie LEGO

Od 1 maja A-wing Starfighter

Już 1 maja kolekcja Ultimate Collector Series powiększy się o nowy model myśliwca A-wing Starfighter.

Myśliwiec A-Wing StarFighter (LEGO)

Oprócz tego w wyprzedaży pojawią się wybrane zestawy LEGO Star Wars, które będą dostępne do wyczerpania zapasów. Jakie konkretnie? Dowiemy się już 1 maja 2020 roku.

Dodatkowo LEGO przypomina o przedsprzedaży na zestaw Brzeszczot, który będzie wysyłany od 1 września oraz dwuosobowy klan zestaw LEGO BrickHeadz Mandalorianin i Dziecko, który będzie dostępny od 1 sierpnia br.

Przeczytaj też: Nowe kolekcje hełmów z serii LEGO® Star Wars™ już 19 kwietnia!

Droid LEGO Star Wars D-O (75278)

W sklepie pojawił się także nowy model droida D-O (numer zestawu: 75278) z kolekcji LEGO Star Wars. Dzięki niemu możemy przypomnieć sobie emocjonujące sceny z filmu Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie. Autentyczne detale tej sympatycznej postaci z Gwiezdnych Wojen zostały wiernie odtworzone z klocków LEGO.

SZCZEGÓŁY ZESTAWU

10+

wiek

519

elementy

495

punkty VIP

75278

produkt

Fani docenią ruchome anteny droida D-O i jego głowę, która obraca się o 360 stopni i przesuwa w tył i w przód. Ten zestaw LEGO zawiera wbudowaną podstawkę dla modelu konstrukcyjnego, plakietkę informacyjną oraz uroczą minifigurkę D-O. Całość będzie z pewnością przykuwać wzrok jako ozdoba domu lub biura.

Droid LEGO® Star Wars™ D-O™

Droid D-O do zbudowania z 519 klocków ma około 27 cm wysokości, 10 cm szerokości i 16 cm głębokości.

Może Cię zainteresować także:

Internet w Play tańszy niż w kablówkach?

Operator komórkowy Play wystartował z ofertą internetu stacjonarnego bez umowy terminowej już za 35 zł miesięcznie! Play wprowadza promocyjne warunki oferty internetu stacjonarnego. Od teraz, każdy nowy klient…

Zagłosuj na Młodzieżowe Słowo roku 2020

Ruszył plebiscyt na Młodzieżowe Słowo Roku 2020, w którym każdy może wysłać własną propozycję do 30 listopada 2020 roku. Plebiscyt Młodzieżowe Słowo Roku organizowany jest od 2016 roku przez…

Więcej informacji możesz znaleźć na stronie internetowej LEGO – warto tam zajrzeć już zw przyszłą sobotę 1 maja!

źródło: LEGO Polska