Od 1 maja LEGO świętuje Star Wars Day!

Największe wydarzenie LEGO® Star Wars czyli „May The 4th Be With You” potrwa od 1 do 4 maja – w tym czasie nie zabraknie promocji i niespodzianek!

May The 4th Be With You – LEGO Star Wars

Tradycyjnie już, na początku maja fani sagi Gwiezdnych wojen świętują Star Wars Day – temu wydarzeniu towarzyszą także promocje i niespodzianki związane z zestawami i figurkami LEGO nawiązującymi do filmu. Od 1 do 4 maja LEGO uczci Dzień Gwiezdnych wojen, wydając specjalny zestaw Star Wars: Bitwa o Gwiazdę Śmierci II, który będzie można zgarnąć bezpłatnie przy zakupie powyżej 330 zł. Dzięki temu zestawowi możesz zbudować walki Jedi z filmu „Gwiezdne wojny: Powrót Jedi” przedstawiające bitwę o Gwiazdę Śmierci II z A-wingiem i TIE Interceptorem!

Star Wars May The 4th Be With You to oczywiście parafraza do słynnej sekwencji May the Force Be With You (Niech moc będzie z Tobą), która w języku angielskim brzmi podobnie jak May the 4th, czyli 4 maja – stąd wzięła się tradycja obchodzenia tego dnia w tym terminie.

Na specjalnej stronie internetowej LEGO pojawił się już licznik odliczający czas do rozpoczęcie specjalnych okazji na zakup zestawów LEGO związanych z Gwiezdnymi wojnami.

Wśród ofert na Dzień LEGO Star Wars znalazły się między innymi:

Bezpłatny zestaw: Bitwa o Gwiazdę Śmierci II

W ofercie specjalnej jako upominek przy zakupie produktów z kolekcji LEGO® Star Wars™ za ponad 330 zł.

Sprawdź
Bitwa o Gwiazdę Śmierci II (LEGO - bezpłatny zestaw)

2x więcej punktów VIP

Podwójna liczba punktów VIP za zakup produktów z serii LEGO® Star Wars,. Jeśli nie jesteś uczestnikiem programu VIP, to warto dołączyć!

2x więcej punktów VIP przy zakupach w sklepie LEGO

Od 1 maja A-wing Starfighter

Już 1 maja kolekcja Ultimate Collector Series powiększy się o nowy model myśliwca A-wing Starfighter.

Myśliwiec A-Wing StarFighter (LEGO)

Oprócz tego w wyprzedaży pojawią się wybrane zestawy LEGO Star Wars, które będą dostępne do wyczerpania zapasów. Jakie konkretnie? Dowiemy się już 1 maja 2020 roku.

Dodatkowo LEGO przypomina o przedsprzedaży na zestaw Brzeszczot, który będzie wysyłany od 1 września oraz dwuosobowy klan zestaw LEGO BrickHeadz Mandalorianin i Dziecko, który będzie dostępny od 1 sierpnia br.

Przeczytaj też: Nowe kolekcje hełmów z serii LEGO® Star Wars™ już 19 kwietnia!

Droid LEGO Star Wars D-O (75278)

W sklepie pojawił się także nowy model droida D-O (numer zestawu: 75278) z kolekcji LEGO Star Wars. Dzięki niemu możemy przypomnieć sobie emocjonujące sceny z filmu Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie. Autentyczne detale tej sympatycznej postaci z Gwiezdnych Wojen zostały wiernie odtworzone z klocków LEGO.

SZCZEGÓŁY ZESTAWU

10+

wiek

519

elementy

495

punkty VIP

75278

produkt

Fani docenią ruchome anteny droida D-O i jego głowę, która obraca się o 360 stopni i przesuwa w tył i w przód. Ten zestaw LEGO zawiera wbudowaną podstawkę dla modelu konstrukcyjnego, plakietkę informacyjną oraz uroczą minifigurkę D-O. Całość będzie z pewnością przykuwać wzrok jako ozdoba domu lub biura.

Droid LEGO® Star Wars™ D-O™

Droid D-O do zbudowania z 519 klocków ma około 27 cm wysokości, 10 cm szerokości i 16 cm głębokości.

Może Cię zainteresować także:

Czego Polacy szukali w Google’u w 2017 roku?

Zobacz tematy, które zyskały największą popularność w 2017 roku wśród polskich internautów wyszukujących w Google’u. Google zaprezentowało coroczne zestawienie Rok w wyszukiwarce, czyli listę haseł najbardziej zyskujących na popularności w…

Więcej informacji możesz znaleźć na stronie internetowej LEGO – warto tam zajrzeć już zw przyszłą sobotę 1 maja!

źródło: LEGO Polska