Kup #BiletWsparcia i pomóż organizatorom imprez

Jeśli chcesz wesprzeć swoje ulubione wydarzenie, koncert, imprezę, lub po prostu miejsce – możesz pomóc kupując Bilet Wsparcia w serwisie Going.

Akcja #BiletWsparcia (Going.)

Wszystkie imprezy kulturalne i rozrywkowe nie odbyłoby się, gdyby nie masa zaangażowanych ludzi. Począwszy od agencji koncertowych, organizatorów, artystów, bookerów, kluby i domy kultury, DJ-ów, działaczy, aż po techników i barmanów. W czasie, gdy trwa epidemia koronawirusa (SARS-CoV-2), wszyscy ludzie, którzy stoją za organizacją lubianych przez nas wydarzeń pozostaje bez swojego zajęcia. Tym samym nie zarabiają pieniędzy. W tym trudnym okresie warto im pomóc, wspierając drobną cegiełką.

Serwis Going., który zajmuje się sprzedażą biletów na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe przez aplikacje mobilną i stronę WWW zorganizował inicjatywę pod hasłem Bilet Wsparcia – Pomóż Organizatorom. Wszystko po to, żebyśmy wkrótce znów mogli się cieszyć koncertami, imprezami i klubami. Tak, jak to pamiętamy sprzed czasów COVID-19.

Miejmy nadzieję, że ten trudny czas dla nas wszystkich szybko się skończy, a dzięki wsparciu wspomnienia znów ożyją i staną się rzeczywistością, za którą tak tęsknimy.

Może Cię zainteresować również:

Jak wesprzeć Biletem Wsparcia miejsce lub organizatorów?

Na stronie internetowej akcji wybierz swoją ulubioną inicjatywę i kup symboliczny #BiletWsparcia w serwisie Going., płacąc za niego jedynie 10 zł.

Organizator akcji – Going. całkowicie rezygnuje z przychodu z Biletów Wsparcia, a załoga pracuje przy jej organizacji ze zdwojoną siłą mimo utrudnionego trybu pracy zdalnej.

Wybierz swoją ulubioną inicjatywę i kup symboliczny #BiletWsparcia ➡️ Dołącz do wydarzenia na Facebooku i zaproś do niego swoich znajomych! Opłaca się pomagać.

Zrzut ekranu ze strony Going. – zakup Biletu Wsparcia dla klubu Niebo

[źródło: Bilet Wsparcia – Going.]