BLIK uruchomił „Zastrzyk wsparcia” dla szpitali zakaźnych

Polski Standard Płatności (BLIK) wystartował z nową akcją „Zastrzyk wsparcia BLIKIEM”, dzięki której użytkownicy mogą wesprzeć
wybrany przez siebie szpital zakaźny.

Zastrzyk sparcia dla szpitali zakaźnych (BLIK) – COVID-19

Szpitale, które walczą z epidemią koronawirusa wymagają teraz szczególnego wsparcia i pomocy. Dzięki nowej akcji Polskiego Standardu Płatności możemy natychmiast zasilić wybraną przez siebie placówkę zdrowotną, wpłacając dowolną kwotę za pomocą kodu BLIK. Dzięki specjalnej stronie akcji nie musisz szukać danych do przelewu i masz pewność, że pieniądze trafią na do konkretnego szpitala zakaźnego, aby wspomóc go w walce z COVID-19.

Zrób Zastrzyk Wsparcia BLIKIEM ?❣️ – błyskawicznie i bez prowizji, a całość kwoty, którą przelejesz, trafi natychmiast do wybranego przez Ciebie szpitala zakaźnego!

Specjalnie uruchominy serwis na potrzeby akcji Zastrzyk Wsparcia umożliwia użytkownikom wspieranie podmiotów wyszczególnionych w serwisie poprzez wpłacanie na ich rzecz darowizn pieniężnych przy wykorzystaniu płatności mobilnych BLIK udostępnianej przez banki oferujące funkcję płatności BLIK w swoich aplikacjach mobilnych.

Każdy z nas zmaga się dziś z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2. To sytuacja nadzwyczajna, która wymaga nadzwyczajnego wysiłku. Na pierwszej linii walki z epidemią znajdują się szpitale zakaźne. Ich pracownicy codziennie podejmują nadludzki wysiłek, aby ratować życie osób zarażonych groźnym wirusem. W tej bezprecedensowej sytuacji wszyscy mogą wesprzeć finansowo jednostki służby zdrowia.

Sprawdź także:

Jak zrobić Zastrzyk Wsparcia BLIKIEM?

Płatności odbywają się za pomocą BLIKA, są anonimowe, a tytuł płatności realizowanej przez użytkownika jest zapisywany w historii rachunku obciążanego płatnością. Aby wesprzeć zastrzykiem wparcia wybraną placówkę należy wykonac poniższe kroki:

 • wejdź na oficjalną stronę akcji pod adresem: blikmobile.pl/pomoc/zastrzykwsparcia i kliknij na przycisk Zrób zastrzyk!
Strona internetowa akcji „Zastrzyk Wsparcia”

KROK 1.

 • wybierz województwo, zaznaczając je na widniejącej na stronie mapie Polski,
 • po dokonaniu wyboru, województwo zostanie podświetlone, a obok mapy pojawi się lista szpitali zakaźnych, które możesz wesprzeć zastrzykiem gotówki,
 • wybierz szpital, dla którego chcesz przekazać dowolną kwotę,
Wybierz województwo i szpital (mapa)

KROK 2.

 • wpisz kwotę, którą chcesz wesprzeć placówkę,
 • wpisz kod BLIK wygenerowany w aplikacji mobilnej swojego banku,
 • Zaakceptuj regulamin akcji i dokonywania płatności Tpay,
 • naciśnij przycisk WPŁAĆ.
 • po prawej stronie widoczna jest kwotę jaką szpital zebrał do tej pory – po Twojej wpłacie powinna się ona zmienić!

KROK 3.

 • zatwierdź transakcję w aplikacji mobilnej banku,

Potwierdź transakcję
 • pojawi się ekran podziekowania – możesz podzielić się informacją o akcji ze znajomymi na Facebooku – warto to zrobić!
Ekran podziękowania akcji Zastrzyk wsparcia BLIKIEM!

Na stronie prezentowana jest także całościowa liczba wykonanych zastrzyków oraz zebrana kwota dla wszystkich szpitali (w sumie).

Nie czekaj, działaj i rób Zastrzyk Wsparcia!

„Zrób zastrzyk wsparcia BLIKIEM” - banner

Zapoznaj się także z regulaminem akcji.

[źródło: Polskai Standard Płatności – BLIK]