MyPrime w prezencie i odkodowany CANAL+ FAMILY od UPC!

Operator sieci kablowej UPC Polska udostępnia CANAL+ FAMILY w otwartym oknie na świąteczny weekend oraz dostęp do MyPrime do 3 maja!

UPC - Oglądaj w domu CANAL+ FAMILY i MyPrime w promocji

W świąteczny weekend, trwający od 11 do 13 kwietnia 2020 roku, w ramach otwartego okna, wszystkim abonentom telewizji cyfrowej UPC udostępniony zostanie bezpłatnie kanał premium CANAL+ FAMILY. To kolejne działanie podjęte przez operatora w ramach programu #DziałamyZTroską. Dodatkowo za darmo można będzie korzystać z nielimitowanej biblioteki ponad 2000 filmów i seriali w ramach usługi MyPrime!

W świąteczną sobotę o godzinie 8:00 rano, operator UPC Polska odkoduje dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej kanał CANAL+ FAMILY. Otwarte okno potrwa do poniedziałku 13 kwietnia 2020 roku do północy. W trakcie jego trwania klienci będą mieli okazję obejrzeć hity prosto z kinowego ekranu, skierowane zarówno do najmłodszych widzów, jak i dorosłych fanów filmowych emocji.

CANAL+ FAMILY w trakcie otwartego okna dostępny będzie na kanale 80, zarówno dla użytkowników dekodera Horizon, jak i Mediabox.

Ponad 2000 filmów, seriali i bajek w bibliotece My Prime został promocyjnie udostępniony od 9 kwietnia do 3 maja 2020 roku w pakietach Select i Max. Klienci posiadający te pakiety mogąz niego korzystać bez dodatkowych opłat!

Oglądaj 24 godziny na dobę, 7 dni w tygoniu, bez limitów i przerw na reklamy na dowolnym urządzeniu – telewizorze z dekoderem od UPC, komputerze, laptopie, tablecie lub smartfonie!

[źródło: UPC Polska]