„Zdążyć przed zmrokiem” już od 8 kwietnia na Ale kino+

Brytyjski serial kryminalny „Zdążyć przed zmrokiem” produkcji BBC zadebiutuje w środę 8 kwietnia o godz. 20:10 tylko na Ale kino+.

Serial kryminalny „Zdążyć przed zmrokiem” (BBC, 2019)

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością. Już w środę 8 kwietnia 2020 roku o godz. 20:10 w Ale kino+ polska premiera telewizyjna nowego serialu Zdążyć przed zmrokiem na podstawie bestsellerowych powieści Tany French. 

Obrzeża Dublina. W lesie Knocknaree zostają znalezione zwłoki 13-letniej Katy Devlin. Ślady wskazują na swego rodzaju rytualne zabójstwo. Sprawą zajmuje się śledczy Rob Reilly, dla którego dochodzenie jest wyjątkowo bolesne.

W tym samym lesie wiele lat temu sam ledwo uszedł z życiem, a bandyty, który atakował dzieci nigdy nie złapano. Teraz Reilly ma szansę zamknąć traumatyczny rozdział z przeszłości. Przy śledztwie pomaga mu detektyw Cassie Maddox, która sama zmaga się z demonami z przeszłości.

Zdążyć przed zmrokiem – produkcja BBC przy współpracy z amerykańskim Starz i irlandzkim RTÉ jest ekranizacją dwóch pierwszych książek z cyklu kryminałów autorstwa Tany French „Zdążyć przed zmrokiem” i „Lustrzanego odbicia”.

Te dwie historie w jedno połączyła Sarah Phelp, scenarzystka znana ze świetnych adaptacji powieści Agathy Christie (m.in. The ABC Murders czy And Then There Were None). W rolach głównych zobaczymy Killiana Scotta w roli detektywa Roba Reilly’ego oraz Sarah Green jako Cassie Maddox.

Zobacz zwiastun serialu:

[źródło: Platforma Canal+]