Trzeci sezon serialu „Obsesja Eve” powraca już 12 kwietnia!

Zobacz zwiastun 3. sezonu serialu „Obsesja Eve” – Eve żyje a Villanelle jest diabelskim klaunem! Premiera dwa tygodnie wcześniej niż oczekiwano – 12 kwietnia 2020 roku.

Obsesja Eve sezon 3.

Dobra wiadomość dla fanów serialu Obsesja Eve (tyt. oryg. Killing Eve) – AMC Networks ogłosiło, że przyspiesza premierę 3. sezonu o dwa tygodnie. Oznacza to, że serial zostanie udostępniony już 12 kwietnia 2020 roku w USA. Istnieje duża szansa, że HBO GO dostosuje swoje plany do tej daty i również udostępni serial polskim widzom 14 dni wcześniej.

Wraz z informacja o przyspieszonej emisji udostępniono także pierwszy zwiastun trzeciej serii, która jak zwykle zapowiada mroczny humor mroczny humor i napełnione obsesją napięcie, z którego znany jest wielokrotnie nagradzany dramat szpiegowski wyprodukowany przez Phoebe Waller-Bridge (Fleabag).

Niestety, w tym zwiastunie nic nie wskazuje, aby był to sezon, w którym nasze dwie antybohaterki w końcu skonsumują destrukcyjny romans. Ale wciąż zapowiada się niezła zabawa.

[Nota redaktora: Poniższy znajdują się spoilery z 2. sezonu „Obsesji Eve”]

W finale drugiego sezonu Eve (Sandra Oh) została uznana za martwą, ponieważ została postrzelona w plecy przez swojego najlepszego wroga/przyszłą kochankę Villanelle (Jodie Comer). Wierzono jednak, że tytułowa bohaterka przetrwa – i tak – pierwszy zwiastun potwierdza, że ​​Eve jest cała i żywa, a Villanelle jest nadal szalona i ma obsesję na jej punkcie.

Zwiastun thrillera komediowego „Run” od twórczyni „Fleabag”

Oficjalny opis nowej serii: Trzeci sezon wielokrotnie nagradzanego dramatu kontynuuje historię dwóch kobiet o brutalnej przeszłości, uzależnionych od siebie, ale teraz desperacko próbujących przeżyć swoje życie bez kontaktu ze sobą. Dla Villanelle (Jodie Comer), zabójczyni bez pracy, Eve (Sandra Oh) nie żyje. Ukrywająca się była agentka MI6 Eve liczy na to, że Villanelle nigdy jej nie znajdzie. Wszystko wydaje się w porządku, dopóki szokująca i osobista śmierć nie splecie ich ścieżek. Ponowne spotkanie będzie kosztować obie przyjaciółki, rodzinę i lojalność… a może i część ich dusz.

AMC zaprezentuje trzeci sezon „Killing Eve” w niedzielę 12 kwietnia o godzinie 9 /8c w USA. Jak wcześniej ogłoszono, wszystkie osiem nowych odcinków będzie transmitowanych jednocześnie w BBC AMERICA i AMC. Czekamy na wieści od HBO GO na temat premiery serialu w Polsce.

A tymczasem możesz obejrzeć pierwsze dwa sezony:

Oglądaj na HBO GO

źródło: AMC via Indie Wire