Miniserial „Od nowa” na HBO GO od 11 maja!

W serwisie HBO GO pojawi się w maju nowy miniserial zatytułowany „Od nowa” z Hugh Grantem i Nicole Kidman.

Serial HBO „Od nowa” (The Undoing)

Pierwszy odcinek miniserialu pt. Od nowa (tytuł oryg. The Undoing) zostanie wyemitowany 11 maja 25 października 2020 roku na antenie HBO i serwisie streamingowym HBO GO. W serialu zobaczymy Nicole Kidman oraz Hugh Granta. Za reżyserię odpowiada Susanne Bier, która za film W lepszym świecie otrzymała w 2010 roku Złotego Globa a w 2011 roku Oscara w kategorii najlepszy film nieangielskojęzyczny.

Scenariusz serialu napisał David E. Kelley, który odpowiedzialny był za cieszący się dużą popularnością mini serii Wielkie kłamstewka. Producentami wykonawczymi są Susanne Bier, David E. Kelley, Nicole Kidman i Per Saari, Bruna Papandrea, Stephen Garrett oraz Celia Costas.

Historia filmu inspirowana była powieścią zatytułowaną Nie chciałaś wiedzieć autorstwa  Jean Hanff Korelitz.

Sześcioodcinkowy miniserial opowiada o Grace i Jonathanie Fraserach (Nicole Kidman i Hugh Grant), którzy żyją tak, jak zawsze chcieli. Pewnej nocy wszystko się zmienia w obliczu gwałtownej śmierci i łańcucha zaskakujących wydarzeń. Grace, nagle pozostawiona sama sobie, konfrontuje się z narastającą w jej w życiu katastrofą, która na dodatek ma charakter publiczny. Przerażona sytuacją, musi porzucić dotychczasowe życie i zbudować swój świat od nowa – dla siebie i swojego syna (Noah Jupe).

Obejrzyj zwiastun serialu:

W pozostałych rolach występują: Edgar Ramirez (American Crime Story: Zabójstwo Versace) jako detektyw Joe Mendoza, Ismael Cruz Cordova (Berlin Station) jako Fernando Alves, Matilda De Angelis jako Elena Alves, Lily Rabe (American Horror Story) jako Sylvia Steinetz, Noma Dumezweni (Black Earth Rising) jako Haley Fitzgerald, Noah Jupe (Słodziak, Ciche miejsce) jako Henry Fraser oraz Donald Sutherland (wyróżniony nagrodą Emmy za rolę w filmie Obywatel X) jako Franklin Reinhardt.

[źródło: Wirtualnemedia]