Drugi sezon serialu „Wielkie kłamstewka” już 10 czerwca na HBO

Jak potoczą się losy piątki bohaterek z Monterey w serialu „Wielkie kłamstewka”? Czy Meryl Streep sporo namiesza? Zobacz oficjalny zwiastun 2. sezonu serialu!

„Wielkie kłamstewka” (kadr z 2. sezonu serialu - premiera HBO, 10 czerwca 2019)

Siedem odcinków drugiego sezonu serialu Wielkie kłamstewka (tytuł oryg. Big Little Lies) będzie obnażało złośliwe kłamstwa, trwałość przyjaźni, kruchość małżeństwa i okrutną dzikość zdrowego rodzicielstwa.

Prawie miesiąc po tym, jak HBO zapowiedziało drugi sezon Wielkich kłamstewek, sieć zaprezentowała pierwszy oficjalny zwiastun kontynuacji popularnego serialu. Premiera serialu na świecie odbędzie się 9 czerwca, a polscy widzowie będą mogli obejrzeć go dzień później 10 czerwca 2019 r. na HBO oraz HBO GO.

W zwiastunie widzimy ponownie znaną piątkę bohaterek z Monterey: Madeline (Reese Witherspoon), Celeste (Nicole Kidman), Jane (Shailene Woodley), Renatę (Laura Dern) i Bonnie (Zoë Kravitz), które muszą zmierzyć się z reperkusjami i traumą po tragicznej końcówce z pierwszego sezonu.

Przeczytaj także: Rewolucja nadchodzi do Gilead w 3. sezonie „Opowieści podręcznej”

Do obsady dołączy w tym sezonie Mary Louise grana przez Meryl Streep, matka ofiary pierwszego sezonu, która wszczyna własne śledztwo w sprawie śmierci jej syna, mimo że lokalny oddział policji nadal bada przyczyny tego, co się stało.

W oczekiwaniu na kolejny sezon, możesz obejrzeć 7 odcinków pierwszego sezonu serialu Wielkie kłamstewka na HBO GO:

Oglądaj na HBO GO

TOP 10 filmów i seriali na HBO GO w 2018 roku