„The Midnight Gospel” animowany serial dla dorosłych już 20 kwietnia

Twórca „Pory na przygodę!” zrobił serial, który jest jeszcze bardziej kolorowy i tylko dla dorosłych – „The Midnight Gospel” zadebiutuje na Netfliksie już 20 kwietnia.

Serial animowany „The Midnight Gospel” (Netflix, 2020)

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun kolejnego serialu animowanego Pendletona Warda zatytułowanego The Midnight Gospel. Tym razem to osobliwa produkcja dla dorosłych, która wygląda dziwnie i całkowicie psychodelicznie.

Bohater serialu Clancy to leniwy statek kosmiczny z nieprawidłowo działającym wieloświatowym symulatorem, który opuszcza swój ponadwymiarowy dom na Chromatycznej Wstążce, aby przeprowadzić wywiad z istotami żyjącymi w innych światach. Ale niech nie zmylą Was bajeczne kolory The Midnight Gospel nie jest przeznaczony dla dzieci tak jak Pory na przygodę! (tyt. oryg. Adventure Time).

Adventure Time, przebojowy serial animowany Cartoon Network o podróżach postaci Finna i Jake’a, zakończył swoją 10-sezonową sagę w 2018 roku. Rok później, wraz ze zbliżającym się pojawieniem się nowej usługi streamingu HBO Max, ogłoszono, że serial powróci z czterema godzinnymi odcinkami. Teraz w serwisie Netflix będzie miał premierę The Midnight Gospel na swojej platformie już 20 kwietnia.

Może Ci się spodobać także:

Serial „Miłość, śmierć i roboty” naprawdę udał się Netfliksowi

The Midnight Gospel, to serialu o Clancym, który żyje w innym wymiarze zwanym „Chromatyczną Wstążką”. Jest to miejsce, w którym farmerzy symulacji używają potężnych biokomputerów do symulacji wszechświatów, w których zbierają technologię. Ponieważ Clancy nie dba o swój symulator wszechświata, wszystkie znajdujące się w nim planety przechodzą swoją własną wyjątkową apokalipsę, a istoty żyjące w tych innych światach są gośćmi Clancy’ego w programie dla Space-Cast The Midnight Gospel.

Obejrzyj oficjalny zwiastun:

W trakcie serii rozmowy te powoli zaczynają budzić u Clancy’ego rzeczywistość wpływu, jaki wywiera on na światy, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz swojego symulatora.

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Entertainment Weekly