„Sala samobójców. Hejter” na Player.pl od 18 marca!

Zaledwie 12 dni od kinowej premiery najnowszego filmu Jana Komasy „Sala samobójców. Hejter” będzie go można obejrzeć w serwisie Player.pl!

„Sala samobójców. Hejter” w Player TVN od 18 marca 2020 r.

Wygląda na to, że koronawirus przeniósł bardzo szybko kina do serwisów VOD, bowiem najnowszy film Jana Komasy pt. Sala samobójców. Hejter pojawi się w płatnej ofercie serwisu Player.pl.

Druga część wielkiego hitu Jana Komasy, twórcy Bożego Ciała, to elektryzujący cyberthriller będący uniwersalną opowieścią o miłości przeradzającej się w hejt. Od środy 18 marca 2020 roku będzie można go wypożyczyć tylko w serwisie Player.pl (35 zł) oraz Canal+ Premiery VOD w cenie 25 zł – na obejrzenie będziesz mieć 48 godzin.Wszystko za sprawą rozporządzenia, w wyniku którego od zeszłego czwartku wszystkie kina w Polsce zostały zamknięte na 2 tygodnie (do 25 marca).

Widzowie, którym nie udało się jeszcze dotrzeć do kina na ten film, będą go mogli obejrzeć już teraz w zaciszu swojego domu.

Przeczytaj także:

W filmie „Boże Ciało” Komasy 20-latek udaje księdza – zobacz zwiastun

Sala samobójców. Hejter to kontynuacja Sali samobójców, debiutanckiego filmu Jana Komasy sprzed dekady. Nowy film opowiada historię Tomka (w tej roli Maciej Musiałowski), studenta prawa Uniwersytetu Warszawskiego, który zostaje wydalony z uczelni za plagiat. Postanawia jednak ukryć ten fakt przed światem i nadal korzystać z finansowego wsparcia państwa Krasuckich (grają ich Danuta Stenka, Jacek Koman), rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa, w której skrycie się podkochuje

Producentem filmu  jest Naima Film, a koproducentami – dFlights, TVN, Canal+ Polska i Coloroffon, natomiast dystrybucją zajmuje się Kino Świat.

Aktualizacja 18 marca 2020 r.:

CANAL+ zaprasza na kolejną premierę prosto z kina, tym razem w wyjątkowych okolicznościach i w bardzo ekspresowym tempie. Zaledwie dwa tygodnie po premierze kinowej abonenci Platformy CANAL+ będą mogli zobaczyć najnowszy film Jana Komasy „Sala samobójców. Hejter” – bez wychodzenia z domu. Już dziś wieczorem film będzie dostępny do wypożyczenia w usłudze PREMIERY VOD+ w cenie 25 zł. #Zostanwdomu z CANAL+.

Film dostępny jest już dostępny do wypożyczenia w serwisie player.pl.

źródło: Player TVN