Światowa premiera flagowca realme X50 Pro 5G już 24 lutego!

Marka smartfonów realme, oficjalnie ogłosiła, że światowa premiera flagowego modelu realme X50 Pro 5G odbędzie się podczas transmisji na żywo w Madrycie, 24. lutego o godz. 10.00.

Plakat związany z premierą pierwszego flagowego smartfona 5G wyposażonego w procesor Snapdragon 865 5G

Transmisję z premiery realme X50 Pro 5G będzie można obejrzeć na YouTubie, Facebooku oraz na stronie internetowej producenta.

Jako globalny popularyzator 5G, realme, którego hasłem przewodnim jest „Dare to Leap”, zaprezentuje swój pierwszy flagowy model działający w 5G – X50 Pro 5G. Urządzenie wyposażone jest procesor Qualcomm Snapdragon 865 5G.

Podczas czwartej edycji Qualcomm Snapdragon Technology Summit, która odbyła się pod koniec 2019r., Qualcomm ogłosił, że realme będzie jedną z pierwszych marek smartfonów wyposażonych w Snapdragon 765G i Snapdragon 865 5G. 7 stycznia 2020 roku pierwszy smartfon realme obsługujący 5G, wyposażony w Snapdragon 765G – X50 5G, został oficjalnie wprowadzony na rynek chiński. Realme kontynuuje swoje działania, pojawiając się po raz pierwszy w MWC, z nowym flagowcem – Realme X50 Pro 5G.

Jako młoda firma, realme dołożyło wszelkich starań, aby stać się jedną z pierwszych marek smartfonów pracujących na procesorze Qualcomm Snapdragon 865 5G. Tak sprawne wprowadzenie kolejnego modelu smartfona z tymi podzespołami pokazuje jak ścisła jest współpraca pomiędzy Qualcomm, a realme.

Od momentu powstania, realme rozwija się niezwykle dynamicznie, hasłem przewodnim jest „Dare to Leap”. Wysokiej jakości smartfony oferowane w bardzo atrakcyjnych cenach pozwoliły realme już teraz bardzo mocno zaistnieć na rynku urządzeń mobilnych. Według globalnych statystyk podanych przez Counterpoint łączna liczba sprzedanych smartfonów realme w trzecim kwartale 2019 r. przekroczyła 10 milionów, plasując firmę na 7. miejscu na świecie. W porównaniu z tym samym okresem w 2018 r. realme odnotowało wzrost o 808%, stając się tym najszybciej rozwijającą się marką smartfonów na świecie.

Sprzedaż smartfonów spada, ale wzrośnie gdy pojawi się 5G!

Realme jest obecne już na 25 rynkach na całym świecie, w tym w Chinach, Indiach, Azji Południowo-Wschodniej, Rosji, Bliskim Wschodzie, a także w Europie Zachodniej. W ostatnich miesiącach marka otworzyła swoją sprzedaż w Europie Środkowej, w najbliższym czasie wejdzie także na polski rynek.

Transmisję na żywo obejrzysz także poniżej 24 lutego 2020 roku o godz. 10:00:

źródło: informacja prasowa