Zainstaluj uaktualnienie watchOS 6.1.3 z poprawkami błędów

Apple wydało aktualizację systemu watchOS 6.1.3 z poprawkami błędów dla zegarków Apple Watch oraz watchOS 5.3.5 dla właścicieli starszych iPhone’ów.

Uaktualnienie watchOS 6.1.3

Firma Apple wydała dziś nową stabilną wersję mobilnego systemu watchOS dla wszystkich swoich smartwatchów. Aktualizacja watchOS 6.1.3 wprowadza kilka krytycznych poprawek błędów dla właścicieli zegarków Apple Watch. Właściciele starszych iPhone’ów (nieobsługujących najnowszych wersji systemu iOS) mogą zainstalować aktualizację watchOS 5.3.5 na swoich Apple Watchach.

Aktualizacja wprowadza poprawki błędów i ulepszenia wydajności. Uaktualnienie rozwiązuje problem,, który powodował nieprawidłowe działanie powiadomień o arytmii na Apple Watchu w Islandii.

watchOS 6.3.1 jest kompatybilny ze wszystkimi modelami Apple Watcha z wyjątkiem oryginalnego Apple Watch. Dla użytkowników Apple Watcha, którzy sparowali swój smartwatch z iPhone’em z systemem iOS 12, firma wydała aktualizację watchOS 5.3.5 z tymi samymi poprawkami i ulepszeniami.

Aby zainstalować uaktualnienie, Apple Watch musi być:

  • na ładowarce,
  • w zasięgu iPhone’a połączonego z siecią Wi-Fi,
  • naładowany w co najmniej 50%.

W trakcie uaktualniania nie uruchamiaj ponownie Apple Watcha anie nie zdejmuj z ładowarki  poczekaj na odpowiedni komunikat na iPhonie.

Ile ważą nowe modele zegarków Apple Watch Series 5?

Apple testuje także wersję systemu watchOS 6.2 i spodziewamy się, że firma wyda dzisiaj nową publiczną wersję beta wraz z iOS 13.4 Beta 2 i iPadOS 13.4 Beta 2. Aktualizacja beta watchOS 6.2 zapewnia obsługę zakupów w aplikacjach dla aplikacji na watchOS oraz możliwość zakupu uniwersalnych aplikacji, które działają również na iOS-ie, iPadOS-ie, macOS-ie i tvOS-ie.

źródło: Apple