„GWINT Wiedźmińska Gra Karciana” od 24 marca na Androidzie!

„GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana” zostanie wydana na Androida 24 marca 2020 roku – ruszyła wstępna rejestracja w Google Play, gra będzie dostępna za darmo.

Zwiastun z datą premiery gry Gwint – wiedźmińska gra karciana

Gra mobilna GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana od CD Projekt będzie dostępna na Androida 24 marca 2020 roku a już teraz można się wstępnie zarejestrować w sklepie Google Play.

Po tym jak użytkownicy iPhone’ów mogli zainstalować grę na swoich urządzeniach w zeszłym roku, GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana (ang. GWENT: The Witcher Card Game) w końcu trafi na Androida. Będzie dostępna do pobrania za darmo a od dzisiejszego ranka można się wstępnie zarejestrować, aby zdobyć awatar Imperial Golem przy pierwszym logowaniu do gry na Androidzie.

GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana istnieje od 2018 roku i jest oparta na grze karcianej z opowiadania Andrzeja Sapkowskiego o Wiedźminie (3. tom wiedźmińskiej sagi „Chrzest Ognia – Krasnoludzka Gra”), nie wspominając o grze karcianej, która pojawiła się w grze Wiedźmin 3. Jest to turówka, która oferuje szybkie pojedynki łączące blefowanie, podejmowanie decyzji w locie i staranne budowanie talii.

Może Cię zainteresować także: 

„Wiedźmin” Netfliksa to mroczna, zabawna i wierna adaptacja serii fantasy

Tytuł jest darmowy, więc jego monetyzacja jest sporna. Warto również zauważyć, że CD Projekt Red zakończy grę dla użytkowników PS4 i Xbox w czerwcu tego roku, co oznacza, że ​​gra na konsole będzie dostępna dopiero po premierze na Androidzie, iOS-ie i PC. Na szczęście oczekuje się wsparcia na wielu platformach, więc użytkownicy Androida będą mogli grać przeciwko znajomym korzystającym z peceta lub iPhone’a.

Zagraj w ulubioną grę karcianą wiedźmińskiego uniwersum! W GWINCIE mierzysz się ze znajomymi w szybkich pojedynkach wymagających blefowania, szybkich decyzji i starannego konstruowania talii. Bohaterowie, zaklęcia i specjalne umiejętności pozwalają odwrócić losy każdego starcia, więc koniecznością jest korzystanie z podstępów i sprytnych sztuczek.

  • GRA F2P, KTÓRA SZANUJE TWÓJ CZAS: Sprawiedliwy, dający frajdę system postępów sprawia, że wysiłek włożony w tworzenie kolekcji kart staje się czystą przyjemnością. Po prostu ciesz się grą w GWINTA!
  • ZAPIERAJĄCA DECH W PIERSI GRAFIKA: Przepiękne, ręcznie rysowane ilustracje i hipnotyzujące efekty graficzne ożywiają każdą kartę, bitwę i pole walki, dzięki czemu w GWINTA nie tylko świetnie się gra, ale i wspaniale się go ogląda.
  • UMIEJĘTNOŚCI WAŻNIEJSZE OD SZCZĘŚCIA: Miażdż wrogów brutalną siłą lub przechytrz ich sprytnymi sztuczkami. Wyjątkowa, oparta na rundach rozgrywka GWINTA daje ci szeroki wachlarz możliwości strategicznych.
  • ŁATWO ZAPEWNIA SATYSFAKCJĘ, ALE BYNAJMNIEJ NIE JEST ŁATWA: Zagrywaj karty do dwóch rzędów — bliskiego starcia i dalekiego zasięgu. Zgromadź więcej punktów niż przeciwnik, żeby wygrać rundę. Wygraj dwie z trzech rund, żeby zatryumfować w partii. Nie będzie łatwo — ale tego przecież nikt nie obiecywał!
  • BEZ ZBĘDNYCH OGRANICZEŃ I PRZESADNYCH UŁATWIEŃ: Zaczynasz z 10 kartami w ręce i od początku możesz zagrać każdą z nich. Możesz zacząć od najsilniejszej jednostki lub zachować ją na sam koniec – wybór należy do ciebie

Obejrzyj zapowiedź wersji GWINTA na Androida:

Jeśli chcesz zdobyć GWINTA na Androida lub chcesz zdobyć ekskluzywnego awatara Imperial Golem, możesz zarejestrować się wstępnie za pomocą widżetu w sklepie Google Play, do którego link znajdziesz poniżej:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play