Wiedźmińska karcianka Gwint już 29 października w sklepie App Store

W sklepie App Store możesz zamówić przedpremierową grę mobilną „GWINT Wiedźmińska Gra Karciana” na iPhone’a i iPada – premiera 29 października 2019 r.

GWINT Wiedźmińska Gra Karciana

Cenione studio CD Projekt RED ma na swoim koncie naprawdę duże tytuły. Niektóre z nich są tak obszerne i dopracowane, że zawierają w sobie mniejsze, ale równie wciągające gry. W ten właśnie sposób narodził się Gwint, doskonała karcianka, która trafi do App Store 29 października. Zamów ją jeszcze przed premierą!

W tej niesamowitej grafice zakochasz się od pierwszego wejrzenia.

Gwint zadebiutował jako minigra w obsypanej nagrodami trzeciej części przygód Geralta z Rivii — Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ze względu na jego wielką popularność studio CD Projekt RED postanowiło wydać go również jako odrębną grę.

Wersje na PC i konsole błyskawicznie podbiły serca graczy — teraz również użytkownicy iPhone’ów oraz iPadów mogą poczuć niesamowite bitewne emocje i satysfakcję płynącą z przechytrzenia przeciwnika.

Zagraj w ulubioną grę karcianą wiedźmińskiego uniwersum! W GWINCIE mierzysz się ze znajomymi w szybkich pojedynkach wymagających blefowania, szybkich decyzji i starannego konstruowania talii. Bohaterowie, zaklęcia i specjalne umiejętności pozwalają odwrócić losy każdego starcia, więc koniecznością jest korzystanie z podstępów i sprytnych sztuczek.

  • GRA F2P, KTÓRA SZANUJE TWÓJ CZAS: Sprawiedliwy, dający frajdę system postępów sprawia, że wysiłek włożony w tworzenie kolekcji kart staje się czystą przyjemnością. Po prostu ciesz się grą w GWINTA!
  • ZAPIERAJĄCA DECH W PIERSI GRAFIKA: Przepiękne, ręcznie rysowane ilustracje i hipnotyzujące efekty graficzne ożywiają każdą kartę, bitwę i pole walki, dzięki czemu w GWINTA nie tylko świetnie się gra, ale i wspaniale się go ogląda.
  • UMIEJĘTNOŚCI WAŻNIEJSZE OD SZCZĘŚCIA: Miażdż wrogów brutalną siłą lub przechytrz ich sprytnymi sztuczkami. Wyjątkowa, oparta na rundach rozgrywka GWINTA daje ci szeroki wachlarz możliwości strategicznych.

Gwint Mobile - online

  • ŁATWO ZAPEWNIA SATYSFAKCJĘ, ALE BYNAJMNIEJ NIE JEST ŁATWA: Zagrywaj karty do dwóch rzędów — bliskiego starcia i dalekiego zasięgu. Zgromadź więcej punktów niż przeciwnik, żeby wygrać rundę. Wygraj dwie z trzech rund, żeby zatryumfować w partii. Nie będzie łatwo — ale tego przecież nikt nie obiecywał!
  • BEZ ZBĘDNYCH OGRANICZEŃ I PRZESADNYCH UŁATWIEŃ: Zaczynasz z 10 kartami w ręce i od początku możesz zagrać każdą z nich. Możesz zacząć od najsilniejszej jednostki lub zachować ją na sam koniec – wybór należy do ciebie.

Deweloperzy z CD Projekt RED zdradzili, że gra dostępna w App Storze nie będzie niczym różnić się od wspaniale dopracowanych wersji na PC i konsole. Pięnie animowane karty bohaterówwydają się wprost stworzone dla ekranów dotykowych.

Stuknij w przycisk „Pobierz” w sklepie App Store, aby automatycznie pobrać grę na urządzenie w chwili premiery 29 października 2019 r. Gdy gra się pojawi w sklepie, otrzymasz powiadomienie.

Pobierz aplikację w sklepie App Store

Zobacz także:

Obejrzyj pierwszy zwiastun serialu „Wiedźmin” od Netfliksa!

źródło: App Store Polska