Zwiastun „Little Fires Everywhere” z Reese Witherspoon i Kerry Washington

Nowy serial „Little Fires Everywhere” na podstawie powieści Celeste Ng pojawi się na Hulu 18 marca 2020 roku – obejrzyj zwiastun.

Little Fires Everywhere (Hulu)
Kerry Washington i Reese Witherspoon (Little Fires Everywhere)

Występujące w serialu aktorki Witherspoon i Washington są również producentami wykonawczymi nadchodzącego serialu Hulu.

Little Fires Everywhere od Hulu jest oparty na bestsellerowej powieści Celeste Ng z 2017 roku, a zwiastun wydany w piątek zawiera pierwsze urywki dotyczące przywilejów klasowych, płci i rasy poruszonych w tej historii. Podczas TCA 2020 Winter Press Tour w Pasadenie w Kalifornii gwiazdy i producenci wykonawczy Reese Witherspoon i Kerry Washington włączyli się w promocję tego tytułu.

Według Hulu serial „śledzi splecione losy doskonałej rodziny Richardsonów oraz zagadkowej matki i córki. Fabuła bada ciężar tajemnic, naturę sztuki i tożsamości, macierzyństwa – a zwłaszcza niebezpieczeństwa, że wiara w przestrzeganie zasad może zapobiec katastrofie”.

Przeczytaj także:

„The Morning Show” zdobył 3 nominacje do Złotych Globów dla Apple TV+

Little Fires Everywhere wydaje się być kolejnym dramatycznym sukcesem serwisu Hulu, który zdobył już mnóstwo nagród Emmy za takie tytuły jak Opowieść podręcznej czy The Act.

Premiera Little Fires Everywhere w Hulu 18 marca 2020 roku. Możemy spodziewać się, że polscy widzowie zobaczą ten serial w HBO i HBO GO. Obejrzyj zwiastun poniżej.

źródło: Indie Wire