Trzeci sezon serialu „Opowieść podręcznej” już 6 czerwca w HBO GO

Znamy już datę polskiej premiery 3. sezonu serialu „Opowieść – będzie go można oglądać w serwisie HBO GO już od 6 czerwca 2019 r. – zobacz zwiastun!

3. sezon serialu „Opowieść podręcznej” 6 czerwca 2019 r. w HBO GO

Nowy, trzeci już sezon jednego z ciekawszych seriali ostatnich lat pt. „Opowieść podręcznej” (tytuł oryg. „The Handmaid’s Tale”) pojawi się w Polsce w serwisie HBO GO już 6 czerwca 2019 roku.

Pierwsze sezony serialu był ekranizacją powieści „Opowieść podręcznej” autorstwa Margaret Atwood i opowiadał dystopijną historię życia w fikcyjnej Republice Gilead w Stanach Zjednoczonych.

Na trzeci sezon składa się aż 13 odcinków i będzie kontynuacją historii podręcznej June (Elizabeth Moss), która dzięki wewnętrznej sile i miłości do dziecka przeciwstawia się przeciwko Republice Gileadu.

Przeczytaj także: 10 najlepszych seriali sci-fi w serwisie Netflix i innych (marzec 2019)

Producentami wykonawczymi serialu są: Miller, Warren Littlefield, Elisabeth Moss, Daniel Wilson, Fran Sears, Eric Tuchman oraz Mike Barker. Międzynarodowym dystrybutorem serialu jest spółka MGM.

Obsada serialu: Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Alexis Bledel, Madeline Brewer, Amanda Brugel, Ann Dowd, O-T Fagbenle, Max Minghella, Samira Wiley i Bradley Whitford. Serial Opowieść podręcznej produkowany jest przez MGM. Jego twórcą i scenarzystą jest Bruce Miller.

Pierwszy i drugi sezon „Opowieści podręcznej” możesz już teraz oglądać w HBO GO (2. sezon pojawi się 13 kwietnia 2019 r.) a trzeci sezon od 6 czerwca 2019 r. – w dzień po światowej premierze.

Oglądaj na HBO GO