Serial „The Act” już 21 marca w HBO GO

Zobacz najnowszy zwiastun serialu „The Act” z Patricią Arquette – to prawdziwa historia o kłamstwie, śmierci i prawdziwej zbrodni.

Serial Hulu pt. „The Act” (2019)

„The Act” to najnowszy dramat kryminalny Hulu oparty na prawdziwych i wstrząsających wydarzeniach. W pierwszym sezonie autorzy serialu przedstawiają trudną historię Gypsy Blanchard (Joey King) i jej matki Dee Dee (Patricia Arquette, która w zeszłym roku odegrała świetną rolę w serialu „Ucieczka z Dannemory” – tytuł oryg. Escape at Dannemora).

Scenariusz do pierwszego sezonu serialu oparty został na artykule Buzzfeed News, wydanym przez Michelle Dean w sierpniu 2016 roku: „Dee Dee chciała, aby jej córka była chora, Gypsy chciała natomiast, aby jej matka została zamordowana”…

W najnowszej produkcji serwisu streamingowego Hulu Arquette przeszła kolejną aktorską metamorfozę – tym razem jednak gra postać o charakterystycznej obecności. W zwiastunie dowiadujemy się znacznie więcej o relacji w życiu Blanchardów i ich sąsiadów. Wygląda na to, że Poorna Jagannathan gra jednego ze sceptycznych lekarzy, którzy zauważają pewne rozbieżności w historii Dee Dee.

Przeczytaj także: Zwiastun serialu „The Act” z Patricią Arquette – zapowiada się nieźle!

Wśród obsady znaleźli się także AnnaSophia Robb, Chloë Sevigny  i Calum Worthy. Autorka artykułu Michelle Dean jest twórczynią i showrunnerką serialu wraz z Nickiem Antoscą .

Obejrzyj pełny zwiastun poniżej:

Pierwsze dwa odcinki. serialu „The Act” zostana udostępnione 20 marca 2019 roku w serwisie Hulu, a polscy widzowie będą mogli obejrzeć serial dzień później, 21 marca 2019 r. na HBO GO.

Plakat serialu „The Act” (Hulu, 2019)
Plakat serialu „The Act” (Hulu, 2019)

źródło: Hulu