Do końca stycznia PlayStation®Plus na miesiąc za 18,50 zł!

Sony uruchomiło promocję na miesięczne członkostwo w PlayStation®Plus dla nowych subskrybentów – do 31 stycznia kupisz ją 50% taniej!

PlayStation®Plus: miesięczne członkostwo - 50% taniej

Specjalna cena 18,50 zł miesięcznej subskrypcji PlayStation®Plus obowiązuje tylko od 17 do 31 stycznia 2020 roku do godz. 11:00 czasu polskiego. 10:00 (GMT).

Jest to ciągła subskrypcja abonamentowa i co miesiąc z Twojego portfela pobierana będzie opłata w wysokości 37 zł. Aby kupić subskrypcję musisz połączyć ze swoim kontem kartę kredytową lub debetową.

Wybierz 12-miesięczną subskrypcję PS Plus i zapłać za cały rok, aby zaoszczędzić 39% w porównaniu z miesięczną opłatą (za 1-miesięczną subskrypcję PS Plus) oraz 40% w porównaniu z kwartalną opłatą (za 3-miesięczną subskrypcję PS Plus).

W ramach członkostwa otrzymujesz:

  • dostęp do trybu online dla wielu graczy na PS4™: jeśli szukasz rywali lub członków zespołu, PlayStation®Plus pozwoli Ci cieszyć się grami na PS4™ z innymi graczami online
  • gry co miesiąc: pobierz co najmniej 24 starannie dobrane gry na PS4 w roku bez dodatkowych kosztów: możesz je zachować i grać w nie przez czas trwania Twojej subskrypcji,
  • rabaty na wyłączność: skorzystaj ze specjalnych ofert na gry i dodatki w PlayStation®Store,
  • dysk internetowy: otrzymaj 100 GB pamięci w chmurze na zapisy gier na PS4™.

Kultowe tytuły w styczniu dla subskrybentów PS+

Jest to ciągła subskrypcja abonamentowa i co miesiąc z Twojego portfela pobierana będzie opłata i trwa do momentu aż ją anulujesz. Możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie. Abonament wygaśnie wówczas wraz z końcem bieżącego miesiąca. Zatrzyma to pobieranie przyszłych opłat, ale nie otrzymasz zwrotu już dokonanych płatności.

Promocja dostępna jest w sklepie Playstation Store – PlayStation®Plus: miesięczne członkostwo – 50% taniej.

Przed zakupem przeczytaj regulamin promocji „1-MIESIĘCZNA SUBSKRYPCJA TAŃSZA O 50% — STYCZEŃ 2020”.

źródło: Playstation Polska