„The Stranger” pojawi się w serwisie Netflix 30 stycznia

Netflix wypuścił zwiastun nowego thrillera zatytułowanego „The Stranger” na podstawie prozy Cobena – a fani już nie mogą doczekać się premiery!

The Stranger - serial Netflix (Harlan Coben)

Wybuchowy zwiastun oryginalnego serialu serwisu Netflix pod tytułem The Stranger (tyt. pol. Nieznajomy) właśnie został opublikowany na YouTubie, a fani desperacko nie mogą się już doczekać, kiedy się pojawi ľ a nastąpi to 30 stycznia 2020 roku

Wśród obsady zobaczymy między innymi Richarda Armitage’a (Spooks), Siobhan Finnerana (Happy Valley), wspieranych przez Anthony’ego Heada i Jennifer Saunders w rzadkiej, prostej roli. Hannah John-Kamen (Marvel) występuje jako tytułowa tajemnicza kobieta, która pojawia się znikąd i rzuca bomby prawdy na nieznajomych i skutecznie rujnuje ich kruche życie.

Po zwiastunie można się spodziewać, że to będzie jeden z tych seriali, które ogląda się za jednym razem! Fani Harlana Cobena będą musieli chyba wziąć dwa dni wolnego :)

Zwiastun zaczyna się od sceny, w której widzimy szczęśliwą rodzinę z dwójką dzieci. Ale wkrótce ten obraz zostaje rozbity, gdy pada pytanie: „A gdyby nasze najciemniejsze sekrety zostały odkryte przez nieznajomego?”

Może Cie zainteresować:

Netflix bierze się za ekranizację kryminałów Harlana Cobena

Serial oryginalny Netfliksa oparty jest na najlepiej sprzedającej się powieści Harlana Cobena o tym samym tytule – pokazuje, że świat głównego bohatera – Adama się rozsypuje, gdy spotyka Nieznajomego, który mówi mu, że jego żona go okłamała. W konfrontacji z prawdą żona Corinne ujawnia, że ​​w tej historii jest znacznie więcej sekretów…

Później obserwujemy DS Johannę Griffin (Siobhan Finneran) prowadzącą dochodzenie w sprawie makabrycznego morderstwa, które jest w pewien sposób powiązane z Corinne. Paul Kaye z Gry o tron występuje jako John Katz.

Kim jest tajemnicza Nieznajoma? I dlaczego ujawnia najgłębsze tajemnice obcych ludzi? Dowiemy się już pod koniec tego tygodnia!

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Polska via Entertainment Daily