Kultowe tytuły w styczniu dla subskrybentów PS+

W styczniu 2020 roku SONY przygotowało dla subskrybentów PlayStation Plus ciekawe gry: „Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a” oraz „Goat Simulator”.

Mamy nowy rok i nowy miesiąc, więc tradycyjnie Sony przygotowało nowe tytuły do pobrania za darmo dla subskrybentów usługi PlayStation Plus.

W styczniu 2020 roku użytkownicy konsol będą mieli okazję zgarnąć aż cztery tytuły w tym Uncharted: Kolekcję Nathana Drake’a, składającej się z 3 kultowych części w odświeżonej formie: Uncharted: Drake’s Fortune (Fortuna Drake’a), Uncharted 2: Among Thieves (Pośród złodziei) oraz Uncharted 3: Drake’s Deception (Oszustwo Drake’a)., a także Goat Simulator.

Są to bardzo popularne i kultowe gry, więc zapewne większość użytkowników posiada je w swojej bibliotece, a jeśli tak nie jest, to są to pozycje obowiązkowe dla wszystkich subskrybentów PS+. Co ważne, pobranie tych gier grozi zarwaniem wielu nocy (sic!).

Zobacz zapowiedź styczniowych gier w ramach PlayStation+

Trzy fantastyczne gry Uncharted za darmo w styczniu

Historia Nathana Drake’a rozpoczyna się w łódce rybackiej na wybrzeżu Panamy. Fabuła rozwija się w wyjątkową przygodę. Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves i Uncharted 3: Drake’s Deception – trzy gry cieszące się do tej pory największym uznaniem są teraz dostępne jako trylogia w odświeżonej wersji na PS4. Jest to Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a.

Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a Playstation Plus (styczeń 2020)
Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a Playstation Plus (styczeń 2020)
  1. Uncharted: Drake’s Fortune
    400-letnia wskazówka w trumnie Sir Francisa Drake’a skłania Nathana Drake’a do rozpoczęcia poszukiwań legendarnego skarbu El Dorado, prowadzących na zapomnianą wyspę po środku Pacyfiku. Poszukiwania okazują się być śmiertelnie groźne, gdy Drake zostaje porzucony na wyspie i staje się celem dla najemników. W obliczu przeważającej liczby uzbrojonych wrogów, Drake i jego kompani muszą walczyć o przetrwanie, odkrywając przerażające tajemnice ukryte na wyspie.
  2. Uncharted 2: Among Thieves
    W pechowy sposób Drake trafia z powrotem do niebezpiecznego świata złodziei i najemnych poszukiwaczy skarbów, który miał nadzieję pozostawić na zawsze za sobą. Gdy tajemniczy artefakt staje się inspiracją Drake’a do rozpoczęcia ekspedycji mającej na celu odnalezienie legendarnej doliny Shambhala w Himalajach, staje się on mimowolnym uczestnikiem niebezpiecznej gry na śmierć i życie ze zbiegłym zbrodniarzem wojennym, którego interesuje coś więcej niż tylko osławione bogactwo zaginionego miasta. Uwikłany w sieć intryg i rzucony w wir śmiertelnych pościgów sprowadzających go do granic wytrzymałości, Drake będzie musiał postawić na szali wszystko. Czy szczęście będzie mu tym razem sprzyjać?
  3. Uncharted 3: Drake’s Deception
    Poszukiwania legendarnej Atlantydy Piasków motywują łowcę skarbów, Nathana Drake’a, do ryzykownej wędrówki do serca arabskiej pustyni. W trakcie tej podróży, wraz ze swoim mentorem, Victorem Sullivanem, stawi on czoła okultystycznym knowaniom tajemnej organizacji i jej bezlitosnemu przywódcy. Po odgrzebaniu przerażających tajemnic zaginionego miasta, poszukiwania Drake’a zamieniają się w desperacką walkę o przeżycie, która będzie stanowić próbę jego wytrzymałości i zmusi go do zmierzenia się z największymi lękami.

Sprawdź także:

PlayStation Plus Rewards teraz ze zniżkami także w Polsce

Goat Simulator – złap kozę za rogi!

Goat Simulator (Playstation Plus, styczeń 2020)
Goat Simulator (Playstation Plus, styczeń 2020)

Jeżeli kiedyś zastanawiałeś się, jak to jest zacząć szaleć w mieście, nie przejmując się zupełnie niczym, teraz możesz się dowiedzieć. Goat Simulator pozwala ci wyładować się po ciężkim dniu, skacząc, wirując, uderzając i liżąc wszystko na twojej drodze. Pokaż niczego niespodziewającym się ludziom i obiektom, że z tobą nie ma żartów.

O tym, jak symulator kozy wygrał internety?

Wysadzaj beczące stworzenia za pomocą materiałów wybuchowych i wychodź z tego bez szwanku. Albo wyrusz w przestworza, oplatając swoim długim językiem helikoptery i plecaki odrzutowe. Nie żartujemy – w Goat Simulator znajdziesz wszystko…

Oba tytuły będą udostępnione dla subskrybentów PS+ za darmo już we wtorek 7 stycznia 2020 roku.