Na potęgę! Nowa odsłona He-Mana pojawi się w serwisie Netflix

Mocy przybywaj! Netflix i Mattel Television przywracają na ekrany serial animowany „He-Man i Władcy Wszechświata” w zupełnie nowej odsłonie dla nowego pokolenia dzieci i dla rodzin z całego świata.

He-man i władcy wszechświata (Netflix)

Netflix i Mattel Television produkują oryginalny serial animowany He-Man i Władcy Wszechświata (tytuł oryg. He-Man and the Masters of the Universe). Ten animowany komputerowo serial będzie nową odsłoną klasycznej opowieści o Władcach Wszechświata, z zupełnie nową fabułą i znanymi postaciami przedstawionymi z nowej perspektywy.

Jest to już druga współpraca serwisu Netflix i firmy Mattel Television, pierwszą był serial anime 2D „Masters of the Universe: Revelation” stworzony przez Kevina Smitha.

Serial jest produkowany przez Mattel Television, a producentami wykonawczymi są Adam Bonnett („Następcy”), Christopher Keenan („Liga Sprawiedliwości”, „Batman przyszłości”) i Rob David („Masters of the Universe: Revelation”, „Wojownicze Żółwie Ninja”). Serial został przygotowany dla telewizji przez Roba Davida.

W produkcji będą uczestniczyć również zdobywca nagrody Emmy i rysownik Jeff Matsuda („The Batman”, „Wojownicze Żółwie Ninja”) oraz Susan Corbin („Voltron”). Scenarzystą będzie Bryan Q. Miller („Arrow”, „Tajemnice Smallville”, „Jeździec bez głowy”). Animacja zostanie zrealizowana przez House of Cool i CGCG („Łowcy trolli: Opowieści z Arkadii”).

Zobacz również:

Serial „Miłość, śmierć i roboty” naprawdę udał się Netfliksowi

O czym będzie serial „He-Man i Władcy Wszechświata”?

Na planecie Eternia młody, zagubiony książę odkrywa moce Posępnego Czerepu, dzięki którym zmienia się w He-Mana, Władcę Wszechświata! Klasyczne potyczki He-Mana ze złowieszczym Szkieletorem zostają wyniesione na nowy poziom: zarówno nasz bohater, jak i jego nemezis zbierają nowe potężne drużyny. Nowe pokolenie herosów jest gotowe do walki o przyszłość nas wszystkich. Kto zostanie WŁADCĄ WSZECHŚWIATA?

»Władcy Wszechświata« to jedna z serii wszech czasów, z ponad 30-letnią historią i żarliwą bazą fanów. Cały zespół z firmy Mattel z entuzjazmem podchodzi do zadania przybliżenia świata He-Mana nowemu pokoleniu razem z utalentowanym zespołem Netflix, przedstawiając znane postaci w sposób, który przemówi do dzisiejszych dzieci i rodzin, ale również spodoba się fanom, którzy dorastali z tą serią. — Fred Soulie, pierwszy wiceprezes ds. dystrybucji treści i rozwoju biznesowego w Mattel.

Plakat serialu He-Man Władcy Wszechświata (Netflix)

Reboot klasycznej serii „Władcy Wszechświata” realizowany przez firmę Mattel (NASDAQ: MAT) obejmuje również serię komiksów wydanych przez DC Comics (już w sprzedaży), nowe wersje zabawek z lat 80. (trafią na sklepowe półki jesienią 2020 roku) oraz film fabularny.

źródło: informacja prasowa