Turlaj się i bij rekordy kulką w grze mobilnej „Marbloid”!

Gra mobilna „Marbloid” nieustannie zachęca graczy, aby pędzili do przodu, tocząc błyszczącą kulkę przez zawiłe rampy i zdradzieckie schody.

Gra mobilna „Marbloid”

Dlatego czasami warto skorzystać z okazji, by przedłużyć nieco tę niekonwencjonalną rozrywkę – zamiast kończyć poziom w grze mobilnej Marbloid przy pierwszej okazji, możesz zostać na nim, by turlać się dalej.

Jeśli będziesz przeskakiwać wyjścia, pozostaniesz w trybie nieskończonym, gdzie możesz gromadzić punkty za przebytą odległość do momentu, w którym wyłączysz grę – albo spadniesz z krawędzi w przepaść.

Jeśli Twoim celem jest przebycie jak najdłuższej odległości, nie zaprzątaj sobie głowy zbieraniem emoji – wystarczy chwila nieuwagi, aby spaść z krawędzi.

Może Ci się spodobać także: „22 Seconds” – wciągająca gra twórców „Ballz” i „2048”

Ciągłe unikanie śmiertelnego upadku wymaga stalowych nerwów. Stanowi to jednak świetne wyzwanie: ile punktów za odległość uda Ci się zebrać w nieskończonym trybie Marbloid?Na początek spróbuj pobić wynik 12 tysięcy punktów – tyle można zdobyć po dwuminutowym przejeździe pełnym odbić i ślizgania domyślną kulką po poręczach na poziomie 9.

Oto kilka wskazówek, które mogą okazać się pomocne:

  • Nie zapuszczaj się w nieznane!
    Kiedy zbliżysz się do rozwidlenia, wybierz najbezpieczniejszą trasę, aby zwiększyć swoje szanse na przetrwanie. Jeśli nie widzisz choć małego fragmentu jednej z dróg, wybierz drugą trasę. Dzięki temu unikniesz skomplikowanych ramp i podstępnych dziur.
  • W podskokach.
    Skakanie nie służy wyłącznie do sięgania nowych platform. Jeśli opanujesz szybkie skoki, możesz wyjść z różnych tarapatów, jeśli potoczysz się w złym kierunku lub w pobliże krawędzi. Pamiętaj też, aby przeskakiwać przez druciane posągi i nad kwadratowymi dziurami w ścieżce – próby ich ominięcia często kończą się zbliżeniem do przepaści.
  • Naładuj baterie.
    Pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale możesz wstrzymać grę w dowolnym momencie, stukając przycisk z uśmiechem na górze ekranu. Napięcie rośnie wraz z wynikiem? Włącz  pauzę, skup się i wznów grę, gdy osiągniesz pełną koncentrację. Każdy zasługuje na przerwę!

Zrzuty ekranu z gry mobilnej „Marbloid”

Jeśli pamiętasz grę na komputery pt. Ballance ze świetną grafiką (teksturami) mechaniką i efektami fizycznymi, to Marbloid może przypomnieć Ci te wspaniałe godziny przejażdżki drewnianą, kamienną lub metalową kulką w Ballance!

Grę mobilną „Marbloid” kupisz za 13,99 zł tylko w sklepie App Store na urządzenia z systemami iOS (iPhone)  i iPadOS (iPad):

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store Polska