Prezent 100 GB w Play, ale tylko dla nowszych taryf

Operator PLAY przygotował prezent w postaci paczki 100 GB internetu mobilnego dla abonentów nowszych taryf, czyli ok. 99% klientów.

Paczka 100 GB Play

Abonenci sieci Play beą mogli skorzystać z naprawdę dużej paczki danych do wykorzystania  przez klientów nowszych ofert abonamentowych do końca okresu rozliczeniowego. Paczki są naprawdę grube – zawierają aż 100 GB danych!

Prezent otrzymają klienci korzystający z ofert na abonament,(zarówno indywidualni jak i biznesowym. Z promocji wyłączone są najstarsze taryfy, z których wciąż korzysta jedynie procent klientów.

Jak aktywować drmową paczkę 100 GB w Play? Nie musisz nic robić, a o przyznanym prezencie 100 gigabajtów dowiesz z SMS-a, o następującej treści:

Dzien dobry, cieszymy sie, ze jestes w Play. Z tej okazji dajemy Ci idealny prezent – darmowe 100 GB internetu, wazne do konca Twojego Okresu Rozliczeniowego. Wesolych Swiat i szczesliwego Nowego Roku od zespolu Play!

Zawsze też możesz rzucić okiem do aplikacji mobilnej Play24, gdzie powinieneś zobaczyć zwiększoną paczkę danych do wykorzystania.

Nawet 20 zł więcej przy doładowaniu w Play24 z Google Pay!

Szczegół znajdziesz je w regulaminie Regukamin oferty promocyjnej „100 GB NA ŚWIĘTA”

źródło: informacja prasowa