Obejrzyj zwiastun filmu „Królowa słoni”

Apple udostępniło oficjalny zwiastun filmu zatytułowanego „Królowa słoni”, który pojawi się na Apple TV+ już 1 listopada 2019 roku.

Zwiastun filmu „Królowa słoni” Apple TV+

Zapowiedziana usługa Apple TV+ pojawi się już 1 listopada 2019 roku, a Apple wciąż przyciąga uwagę do nowej usługi streamingu udostępniając zapowiedzi nadchodzących treści.

Dziś pojawił się nowy, oficjalny zwiastun nadchodzącego filmu Królowa słoni (tytuł oryg. The Elephant Queen). Jak czytamy w zapowiedzi, będzie to przepiękna opowieść, o miłości, odwadze i przetrwaniu, w której pokazane zostaną trudy stada słoni przemierzającego niebezpieczną afrykańską sawannę w poszukiwaniu wody.

Film ukaże się 1 listopada 2019 roku, a narratorem opowiadania w oryginale jest Chiwetel Ejiofor (12 Years a SlaveThe Lion King).

Oto oficjalny opis pod zwiastunem filmu:

Premiera filmu „Królowa słoni” odbędzie się 1 listopada w aplikacji Apple TV z abonamentem Apple TV+: www.apple.co/_ElephantQueen.

Wyrusz w epicką podróż o miłości, odwadze i powrocie do domu. Dołącz do Ateny, majestatycznej matriarchy stada słoni, która jest zmuszona poprowadzić swoją rodzinę przez bezlitosną afrykańską sawannę w poszukiwaniu wody. Ta rodzinna przygoda to filmowy hołd dla zagrożonego gatunku. Opowiadana przez Chiwetela Ejiofora historia wygrała nagrodę Cinema for Peace International Green Film Award of the Year.

Film był wcześniej prezentowany na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto w 2018 r. i na Londyńskim Festiwalu Filmowym BFI 2018, a także był obecny na Festiwal Filmowym Sundance w 2019 r.

A oto zwiastun nowego filmu:

Przeczytaj także:

Apple stawia na nowe usługi, 2 z nich jesienią w Polsce!

źródło: Apple