„Stranger Thing 3: The Game” wreszcie dostępna do pobrania

Gra mobilna „Stranger Things 3: The Game” trafiła do sklepów App Store i Google Play – fani serialu mogą  wreszcie przenieść się do Hawkings na swoich smartfonach.

Gra mobilna: Stranger Things: The Game

Przypomnijmy, że gra Stranger Things 3 The Game została wydana na konsole i komputery PC w lipcu tego roku. Tytuł jest oczywiście kontynuacją mobilnego wydania gry Stranger Things: The Game, które było bezpłatne a rozgrywka przypominała klasyczne RPG akcji.

Teraz pojawił się kontynuacja tego tytułu na Androida i iOS-a, a wielbiciele serialu Netfliksa mogą ponownie odwiedzić Hawkings i uratować świat.

Jeśli grałeś w pierwszą część gry Stranger Things, to po obejrzeniu najnowszego zwiastuna Stranger Things 3: The Game, prawdopodobnie zauważysz, że grafika jest teraz prezentowana w widoku izometrycznym, a nie z lotu ptaka. Możesz także współpracować z lokalnymi znajomymi w trybie współpracy. Miło jest obserwować, że seria ewoluuje, jednocześnie zachowując wierność swojemu pierwowzorowi. Oczywiście serial Netflixa oferuje fantastyczną nostalgiczną podróż przez lata 80., więc właściwe jest, aby gry pochodzące z tego serialu oferowały własną podróż z grafiką opartą na pikselach i klasyczną rozgrywką.

W przeciwieństwie do oryginalnego tytułu, Stranger Things 3: The Game jest płatną wersją, ale na szczęście nie zawiera żadnych zakupów ani reklam w aplikacji. Gra kosztuje 23,99 zł (4,99 dolara), zarówno w sklepie App Store jak i Google Play.

Czy warto było czekać na Stranger Things 3: The Game? Fani z pewnością to docenią, chociaż przypuszczam, że niektórzy mogą zlekceważyć tę grę ze względu na cenę, zwłaszcza, że pierwsza część była darmowa. Warto jednak dodać, że ta część zapewnia około pięć i pół godziny przygody, która zawiera lokalną kooperację, wsparcie kontrolera i fantastyczną grafikę opartą na pikselach.

Oczywiście, jeśli jeszcze nie oglądałeś trzeciego sezonu serialu na Netflix, polecam poczekać z pobraniem gry Stranger Things 3: The Game, dopóki nie skończysz całego sezonu serialu, ponieważ historia w tym wydaniu będzie zawierać spoilery!

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Android Police