Program wymiany ekranu w Apple Watchach Series 2 i 3 (8/2019)

Apple ogłosiło bezpłatny program wymiany ekranów dla zegarków Apple Watch Series 2 i Series 3 – sprawdź, czy Twój model kwalifikuje się do wymiany?

Program wymiany ekranów w zegarkach Apple Watch Series 2 i 3

Firma Apple ogłosiła nowy program wymiany ekranu dla zegarków Apple Watch Series 2 i Apple Watch Series 3. Firma twierdzi, że w „bardzo rzadkich okolicznościach” wyświetlacz tych urządzeń może pęknąć wzdłuż zaokrąglonej krawędzi (wizualizacja na powyższej grafice).

Pęknięcie może następnie rozprzestrzenić się na cały ekran. Problemy dotyczą wyłącznie modeli aluminiowych Apple Watch Series 2 lub Series 3. Firma opublikowała listę wszystkich modeli, które kwalifikują się do programu wymiany ekranu.

Jeśli zegarek Apple Watch kwalifikuje się do wymiany, a jego wyświetlacz już pękł, możesz przejść do sklepu Apple Store lub autoryzowanego serwisu Apple’a, aby bezpłatnie wymienić ekran. Twój zegarek Apple Watch kwalifikuje się do tego programu przez 3 lata od daty zakupu lub rok od daty uruchomienia programu, w zależności od tego, który z tych okresów jest dłuższy.

Należy zauważyć, że Apple może w niektórych przypadkach ograniczyć naprawę do pierwotnego kraju zakupu – zwykle firma umożliwia naprawę w dowolnym kraju, ale w tym przypadku tak nie jest.

Jeśli wykonywałeś już podobną naprawę zegarka Apple Watch, możesz skontaktować się z pomocą techniczną Apple’a i uzyskać zwrot całkowitej ceny naprawy.

Lista modeli zegarków Apple Watch kwalifikujących się do programu wymiany (8/2019)
Lista modeli zegarków Apple Watch kwalifikujących się do programu wymiany (8/2019)

Więcej szczegółów znajdziesz na oficjalnej stronie Wsparcia firmy Apple.

Może Cię zainteresować także:

Mała liczba MacBooków Air ma problem z płytą główną, ale Apple wymieni je za darmo

źródło: Apple