„Stranger Things 3” powróci 4 lipca 2019 r. na Netfliksie!

Serwis Netflix opublikował w krótkim wideo zapowiedź premiery trzeciego sezonu serialu „Stranger Things” – serial powróci już na początku lipca tego roku!

Stranger Things 3 (4 lipca 2019)

We wtorek, zaraz po północy na wschodnim wybrzeżu Netflix opublikował pierwszą dobrą wiadomość na 2019 rok: długo oczekiwana premiera serialu Stranger Things 3 odbędzie się 4 lipca 2019 roku.

Serwis streamingowy wykorzystał czas noworoczny, wypuszczając film o tematyce noworocznej, ogłaszający trzeci sezon popularnej serii science-fiction Stranger Things. W krótkim klipie, który został wyemitowany przez lokalny kanał w fikcyjnym Hawkins w stanie Indiana i sponsorowany przez Starcourt Mall, zawiera materiał z imprezy noworocznej z 1984 na 1985 rok: Rockin 'Eve z Dick Clark’s New Year’s: 1985.

Kiedy Clark zaczyna odliczać do Nowego Roku w Big Apple, ekran miesza się z kodem i dziwacznym tekstem, a potem, w końcu, ujawnia się, że wracamy do Upside Down 4 lipca 2019 roku – 20 miesięcy po premierze 2. sezonu w październiku 2017 r.

Przeczytaj także: Zapowiedź 3. sezonu „Stranger Things” w stylu reklamy z lat 80.

Wygląda na to, że nadchodzący 3. sezon serialu stworzonego przez braci Dufferów, będzie zawierał motyw czwartego lipca zostanie wciągnięty do samego serialu. Jak widzimy na plakacie zapowiadającym ten sezon Jedenastka (oryg. Eleven – Millie Bobby Brown), Mike (Finn Wolfhard), Will (Noah Schnapp), Lucas (Caleb McLaughlin), Dustin (Gaten Matarazzo) i Max (Sadie Sink) znajdują się na zewnątrz, ciesząc się fajerwerkami.

Oczywiście, zabawa i świętowanie prawdopodobnie nie może trwać długo, ponieważ Jecdenstka wygląda na zmartwioną, a hasło przewodnie sezonu brzmi: „Jedno lato może zmienić wszystko.”

Na początku grudnia Netflix opublikował krótki zwiastun potwierdzający pogłoski, że sezon 3 rozpocznie się w przyszłym roku (ale oczywiście nie podano dokładnej daty premiery), a ten klip również ujawnił wszystkie nadchodzące tytuły odcinków, które można znaleźć tutaj.

Oto wszystkie tytuły odcinków 3. sezonu Stranger Things 3:

  1. Suzie, Do You Copy?
  2. The Mall Rats
  3. The Case of the Missing Life Guard
  4. The Sauna Test
  5. The Source
  6. The Birthday
  7. The Bite
  8. The Battle of Starcourt

Tweet z plakatem do kolejnej serii serialu:

źródło: The Wrap via Netflix Polska