Oglądaj online konferencję Apple Special Event już 10 września 2019 r.

Apple oficjalnie potwierdziło datę konferencji Apple Special Event na 10 września 2019 roku, podczas której zaprezentuje tegoroczne modele iPhone’ów 11.

Apple Special Event 2019

Firma Apple wysłała dziś zaproszenia prasowe na wydarzenie zatytułowane By innovation only (z ang. Tylko dzięki innowacjom), które odbędzie się zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami 10 września 2019 roku w Steve Jobs Theather o godzinie 19.00 czasu polskiego. Podczas tej imprezy zostaną zaprezentowane nowe modele iPhone’ów 11 z 2019 r. wraz z zegarkiem Apple Watch Series 5. Prawdopodobnie dowiemy się też więcej o nadchodzących usługach subskrypcyjnych Apple TV+ i Apple Arcade.

Seria iPhone 11 będzie głównym bohaterem wydarzenia. Tym razem firma nie dokona generalnej zmiany wyglądy smartfonów i prawdopodobnie skupi się na aktualizacjach sprzętowych, które mają zwiększyć wydajność nowych iPhone’ów.

iPhone 11 i iPhone 11 Pro mają być wyposażone w potrójny aparat, a następca iPhone’a XR z 2019 roku będzie miał konfigurację z dwoma tylnymi aparatami. Wszystko zatem wskazuje, ze koszmarny wygląd nowych iPhone’ów się spełni… Pozostały projekt  iPhone’ów pozostanie taki sam, jak w zeszłorocznych modelach, z kilkoma drobnymi poprawkami. Wydajność aparatu nowych iPhone’ów będzie głównym „emejzingiem”, a także dłuższa żywotność baterii dzięki zastosowaniu większych akumulatorów. W tym roku Apple wprowadzi również obustronne ładowanie bezprzewodowe iPhone’ów.

Apple może pokazać iPhone’y w nowych kolorach i możliwe, że to sugeruje logo Apple’a widoczne na tegorocznym zaproszeniu.

Jak zawsze Apple będzie transmitować transmisję na żywo w internecie, aby każdy mógł oglądać ją na telefonie, komputerze lub tablecie z dowolnego miejsca na świecie.

Zgodnie z harmonogramem Apple’a z ostatnich kilku lat, iPhone 11 trafi do przedsprzedaży 13 września i trafi do sklepów detalicznych tydzień później 20 września 2019 r. Publiczna wersja systemów iOS 13 i iPadOS 13 również powinna pojawić się w środę przed premierą nowych urządzeń.

Apple pracuje także nad 16-calowym MacBookiem Pro, nowym 10,2-calowym iPadem oraz iPadem Pro 2019. Jest jednak mało prawdopodobne, aby firma zaprezentowała te produkty podczas konferencji 10 września.

Zaproszenie Apple Special Event (By innovation only) - 10 września 2019 r.
Zaproszenie Apple Special Event (By innovation only) – 10 września 2019 r.

Jak oglądać jesienną konferencję Apple Special Event (10.09.2019) w internecie na żywo?

Jak zawsze Apple będzie transmitować konferencję online na żywo, abyś mógł oglądać ją na telefonie, komputerze lub tablecie z dowolnego miejsca na świecie. Jesienną konferencję Apple Special Event z 10 września 2019 roku, podczas której zaprezentowane zostaną nowe iPhone’y 11 będziesz mógł obejrzeć o godzinie 19.00 czasu polskiego na żywo online, na różne sposoby, m.in.:

  • na urządzeniach mobilnych (iPhone, iPad i iPod touch) z systemem iOS 10 (lub nowszym)
  • streaming dostępny będzie też na stronie internetowej wydarzenia:
    apple.com/apple-events/livestream,
  • na komputerze Mac w przeglądarce Safari z systemem macOS Sierra 10.12 lub nowszym,
  • na Apple TV przez aplikację Apple Events i z najnowszym systemem tvOS.
  • inne platformy (Wundows, Linux, Android) mogą również uzyskać dostęp do transmisji na najnowszych wersjach przeglądarek Chrome lub Firefox (wymagane są MSE, H.264 i AAC).
  • na Apple TV drugiej i trzeciej generacji (z oprogramowaniem w wersji minimum 6.2) będzie dostępny kanał wydarzenia, a na czwartej generacji Apple TV, konferencja będzie transmitowana za pośrednictwem aplikacji Apple Events.
  • aktualizacja 7.09.2019: po raz pierwszy konferencja będzie streamowana online w serwisie YouTube (player poniżej):

Dodaj do swojego kalendarza przypomnienie o konferencji, klikając na ten link: Apple Special Event September 2019 – dodaj do kalendarza.

źródło: Apple