„Castle Rock” powraca z 2. sezonem na Hulu 23 października br.

Antologia grozy J.J. Abramsa „Castle Rock” oparta na prozie Stephena Kinga powróci z drugim sezonem przed Halloween.

2. sezon serialu Castle Rock (hulu) 23 października 2019 r.

Kto z Was wie, że lasy Maine mogą być tak przerażające? Hulu ogłosiło, że drugi sezon serialu „Castle Rock”, horroru z antologii opartej na opowiadaniach Stephena Kinga, zadebiutuje 23 października 2019 roku. Podobnie jak pierwszy sezon, drugi będzie rozgrywał się w Castle Rock, Maine, fikcyjnym mieście Kinga, i będą w nim zawarte wątki z różnych historii.

Wśród obsady drugiego sezonu serialu znaleźli się miedzy innymi: Tim Robbins, Lizzy Caplan i Elsie Fisher. Robbins gra Reginalda „Pop” Merrilla, bohatera powieści Kinga z 1990 roku The Sun King, który jest głową rodziny przestępczej i umiera na raka. Paul Sparks (House of Cards, Boardwalk Empire) gra siostrzeńca Merrilla, Johna, który ma przejąć jego interes. Matthew Alan (13 powodów, dla których warto grać) gra brata Merrilla, który stara się zachować spokój.

Przeczytaj także: Serial „Castle Rock” od 2 sierpnia na HBO GO

Yusra Warsama (Call the Midwife) gra lekarza prowadzącego wiejski szpital i znajduje się w obliczu nadprzyrodzonego testu. Brat doktora, grany przez Barkhada Abdiego, ma za zadanie prowadzenie somalijskiego domu kultury. Lizzy Caplan gra Annie Wilkes, oszalałą pielęgniarkę z powieści Kinga z 1987 r. Misery, a Elsie Fisher gra nastoletnią córkę.

Drugi sezon Castle Rock będzie składał się z dziesięciu odcinków. W sam raz na Halloween serial dołącza do grona horrorów Hulu zaplanowanych na tę jesień.

Na razie nie mamy informacji, czy i kiedy drygi serial będzie dostępny w Polsce, ale można się spodziewać, ze pojawi się na HBO GO.

źródło: Hulu via Engadget