Apple po raz pierwszy będzie transmitować konferencję na YouTubie

W tym roku firma Apple będzie streamowała swoje wydarzenie poświęcone telefonom iPhone 11 także w serwisie YouTube, na swoim oficjalnym kanale.

Apple Special Event (2019) streaming YouTube

Apple zawsze transmitowało na żywo swoje wydarzenia za pośrednictwem własnej strony internetowej albo aplikacji i chociaż zapewnia, że ​​widzowie na wszystkich platformach mogą je oglądać, cały proces nie zawsze był tak prosty, jak powinien. Tym razem, we wtorek 10 września 2019 roku o godz. 19.00 czasu polskiego, Apple będzie transmitować swoje wydarzenie poświęcone nowym iPhone’om 11 również na YouTubie.

W tym roku Apple pierwszy raz w historii zdecydowało się na taki ruch – niewątpliwie ułatwi to znacznie dotarcie do większej liczby widzów na całym świecie. Dzięki YouTube’owi oglądanie konferencji będzie możliwie praktycznie na każdym urządzeniu bez względu platformę.

W zeszłym toku Apple zdecydowało się także na transmisję Live na Twitterze, jednak to medium społecznościowe nie jest tak powszechne jak YouTube. W tym roku nie obejrzysz już konferencji za pośrednictwem Twittera.

Przeczytaj również: Oglądaj online konferencję Apple Special Event już 10 września 2019 r.

Link do streamingu online na YouTubie jest już dostępny i możesz ustawić sobie przypomnienie, używając przycisku Ustaw przypomnienie na stronie filmu (w lewym dolnym rogu playera). POniżej znajdziesz też zagnieżdzone wideo, które będzie dostępne w chwili rozpoczęcia transmisji:

Wydarzenie podczas którego zaprezentowane zostaną nowe iPhone’y 11 odbędzie się w najbliższy wtorek 10 września 2019 w Apple Park. Transmisja w internecie rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu polskiego (10 A.M. PDT). Apple prawdopodobnie poda 7 ważnych nowości, w tym nowe iPhone’y.

Wszystkiego dowiemy się już za niecałe 3 dni!

źródło: Apple via iPhoneHacks