Film „El Camino: Breaking Bad Movie” zadebiutuje 11 października!

W filmie „El Camino: Breaking Bad Movie” Jesse Pinkman będzie uciekał przed wymiarem sprawiedliwości – premiera filmu już 11 października 2019 r. w serwisie Netflix.

Jesse Pinkman – El Camino: A Breaking Bad Movie

Nareszcie znamy tytuł filmu Breaking Bad od Netfliksa – i co ważne, także datę premiery. Serwis udostępnił właśnie zwiastun ujawniający, że El Camino: A Breaking Bad Movie będzie miało swoją premierę 11 października 2019 roku.

Film (którego akcja toczy się  wokół przesłuchania Skinny’ego Pete’a) nie jest zaskakujący, jednak niewiele wiemy o samej fabule – oprócz tego, że skupi się wokół Jesse’iego Pinkmana uciekającego z niewoli.

Nie wiadomo, czy zobaczymy Waltera White’a. Bryan Cranston wcześniej przyznał, że film jest produkowany, ale nie potwierdził, czy zagrał w nim swoją kultową już postać.

El Camino będzie dostępny wyłącznie w serwisie Netflix. Twórca serialu Vince Gilligan twierdził, że Netflix „utrzymał serial na antenie”, pomagając widzom nadrobić zaległości i obejrzeć ostatnie odcinki. Platforma streamingowa jest także jedynym sposobem na obejrzenie spinoffu serialu zatytułowanego Better Call Saul (pol. Zadzwoń do Soula).

Obejrzyj oficjalną zapowiedź filmu „El Camino: Breaking Bad Movie”:

Może Cię zainteresować także:

Gra mobilna „Breaking Bad: Criminal Elements” już dostępna!

źródło: Netflix via Engadget