Poznaj siostry chichotki z grą „June’s Journey: Hidden Objects”

Gdyby zapytać Patricię Yockey i Leonę Hanssę, co łączy je przez ocean – z Belgii do USA – odpowiedzą, że ich wspólna mantra: „śmiech to zdrowie”.

une's Journey - Gra tajemnic z ukrytymi obiektami

Yockey i Hanssa stosują się do tej zasady — są znane w społeczności gry June’s Journey jako „siostry chichotki” zapewniające innym graczom mnóstwo śmiechu podczas rozmów o wspólnym hobby i dzielenia się obrazkami wysp, które stworzyły w tej detektywistycznej grze.

Wszystko zaczęło się, gdy Patricia wstawiła na Facebooka i do gry zdjęcie profilowe w czerwonym kapeluszu June. Rozweseliła tym miłośników June’s Journey, a na facebookowej grupie poznała Leonę. Dziewczyny zaczęły dzielić się swoimi opowieściami o postaciach z gry.

Szczególnie upodobały sobie jednak wstawianie własnych zdjęć do gry i tworzenie śmiesznych kolaży, na których spotykają obiekt swoich westchnień — Jacka Hayesa.

Przeczytaj także:

W grze „Two Dots” wystarczą dwie kropki do celu!

O grze „June’s Journey: Hidden Objects” – pełnej tajemnic z ukrytymi obiektami!

Odkrywaj prowokujące do myślenia tajemnice czarujących lat 20. ubiegłego stulecia! Daj się porwać fascynującej misji June Parker pragnącej odkryć skandaliczny rodzinny sekret. Znajdź zapomnienie w epoce luksusu i romansu, poszukując poszlak ukrytych wśród setek przepięknych i wymagających zagadek!

Pragniesz rozpocząć podróż swego życia?

  • POSZUKIWANI BYSTROOCY DETEKTYWI – Wysil zmysł obserwacji w poszukiwaniu wszystkich ukrytych poszlak.
  • OTO TWÓJ BILET PIERWSZEJ KLASY NA POCIĄG Z DRESZCZYKIEM – Tajemnica! Ryzyko! Romans! Dokąd zabierze cię każdy kolejny rozdział?
  • SEKRET Z NUTĄ PRZEPYCHU – Odpręż się, odwiedzając setki olśniewających scen z ukrytymi przedmiotami, i urządź swoją luksusową wyspę z posiadłością tak, jak chcesz.
  • GRĘ POKOCHAŁO JUŻ 12 MILIONÓW OSÓB – Nie przegap najnowszego hitu twórców legendarnego klasyka z ukrytymi przedmiotami pt. „Pearl’s Peril”.
  • CO TYDZIEŃ NOWY ODCINEK – Ta gra jest jak Twój ulubiony serial: w każdym kolejnym rozdziale czeka na Ciebie porcja emocji, a co tydzień pojawia się zupełnie nowy odcinek.

Gra „June’s Journey: Hidden Objects” dostępna jest do pobrania w sklepie App Store:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska