Gra mobilna „Breaking Bad: Criminal Elements” już dostępna!

Stworzona na podstawie serialu gra „Breaking Bad: Criminal Elements” jest już dostępna do pobrania na smartfony z systemami iOS i Android.

Gra mobilna „Breaking Bad: Criminal Elements”

W sklepach Google Play i App Store pojawiła się nowa gra mobilna Breaking Bad: Criminal Elements, która może ucieszyć nie tylko fanów serialu. Po raz pierwszy usłyszeliśmy o grze w styczniu tego roku, i wiedzieliśmy, ze w grze pojawiają się takie postacie jak Walter White, Jesse Pinkman, Gus Fring, Saul Goodman i Mike Ehrmantraut.

Gra została stworzona przez FTX Games i Sony we współpracy z twórcami serialu, więc możesz oczekiwać, że pozostanie wierna wszechświatowi Breaking Bad tak bardzo, jak to możliwe. W grze przechodzimy przez historię znana z serialu, gdy nauczyciel chemii Walter White przechodzi transformację od nauczyciela do właściciela imperium narkotykowego, stawiając czoła etycznym dylematom.

Gracz zaczyna pracować dla White’a i jego partnera Jesse Pinkmana i pomaga im zbudować wiadomy biznes. Po drodze pojawiają się inne postacie, które znane są z serialu – w efekcie one pomogą Ci osiągnąć proporcje „Heisenberga”.

Zwróć uwagę, że gra jest bardzo niekomfortowa, jeśli chodzi o „biznes”, w który będziesz zaangażowany. Słowa „meta” i „narkotyki” nie są używane, ale będziesz pracował nad udoskonaleniem swojego produktu. I uwierz mi, to co ugotujesz w tej grze, nie będzie przeznaczone do szkolnej stołówki…

https://youtu.be/ND3iqxAb954

Jeśli jesteś fanem serialu, jest to jedyna oficjalna gra mobilna oparta na motywach, w którą możesz już zagrać. Aplikację można zainstalować za darmo, ale są dostępne zakupy w aplikacji od 1,49 USD za pakiet startowy do 159,99 USD za ofertę specjalną.

Screen z gry „Breaking Bad: Criminal Elements”
Kadr z gry „Breaking Bad: Criminal Elements”

Gra „Breaking Bad: Criminal Elements” dostępna jest do pobrania na urządzenia z systemami iOS i Android:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play