Oto pierwszy zwiastun serii Gwiezdnych wojen pt. „The Mandalorian”

Podczas D23 Expo, Disney+ ujawnił pierwszy zwiastun nadchodzącej serii Star Wars serwisu Disney+ pt. The Mandalorian.

The Mandalorian (Star Wars, Disney+)

Disney opublikował pierwszy zwiastun długo oczekiwanej oryginalnej serii Gwiezdnych wojen zatytułowanej The Mandalorian. Podczas D23 ExpoJon Favreau wyszedł na scenę, aby ujawnić materiał z nadchodzącej produkcji, która zadebiutuje wyłącznie w serwisie Disney+ już 12 listopada – w dniu, w którym usługa przesyłania strumieniowego ma mieć swoją premierę.

W zwiastunie możemy zobaczyć samego Mandaloriana, samotnego strzelca, błąkającego się po zapomnianych obszarach galaktyki. Zapowiedź wyjaśnia, jak daleko może posunąć się Mandalorian, aby poradzić sobie z każdym, kto mu zagraża – i widzimy to w tej zapowiedzi!

Oprócz zwiastuna The Mandalorian, Disney ogłosił mnóstwo nowych programów, które pojawią się w Disney+ w przyszłości, w tym produkcje Marvela, She-Hulk i Moon Knight. Firma ogłosiła również, że Clone Wars powróci również na Disney+ w lutym 2020 roku –  pokazując, że nacisk na oryginalne treści jest niezwykle poważny. Zapowiedziano także długo wyczekiwany serial o Obi-Wanie, zgadnijcie gdzie będzie emitowany :)

Czekając na przybycie wszystkich tych produkcji, koniecznie obejrzyj najnowszy zwiastun „The Mandalorian”:

Może Cię zainteresować także:

HBO Max jest odpowiedzią WarneMedia na Netflixa

źródła: Star Wars, Disney+ via Engadget