Koniecznie zobacz rosyjski serial „Lepsi niż my” na Netflixie

Pierwszy rosyjski serial oryginalny w serwisie Netflix nosi tytuł „Lepsi niż my” i jest całkiem niezłą produkcją science fiction od amerykańskiego giganta!

Serial „Lepsi niż my” (Netflix)

Netflix wkracza coraz głębiej w rynek globalny, a następnym przystankiem usługi jest Rosja. Wraz z dodaniem serialu sci-fi pod tytułem Lepsi niż my (tytuł oryg. ros. Лучше, чем люди, ang. Better Than Us) Netflix dodał swój pierwszy rosyjski serial oryginalny na platformie.

O czym jest serial „Lepsi niż my”?

Lepsi niż my to rosyjski serial science fiction stworzona przez Andrieja Junkowskiego. Akcja dzieje się w niezbyt odległej przyszłości, gdzie roboty żyją swoim życiem. Wychodząc naprzeciw potrzebom „ludzkich panów”, roboty wykonują takie zawody jak osobiści kierowcy, opiekunki dla dzieci, ochraniarze, a nawet kochankowie.

W oczach opinii publicznej większość „botów” jest uważana za bezduszne i pozbawione życia maszyny, które nadają się tylko do pracy, do której zostały zaprogramowane. Poza kontrolą ludzi wiele robotów nauczyło się myśleć a nawet odczuwać empatię.

Przeczytaj także: Obejrzyj „1983” zamiast rozkładać go na czynniki pierwsze

Arisa, najnowszy model nowej generacji robotów, jest jednym z najbardziej zaawansowanych maszyn. O wiele potężniejsza, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać, inteligencja Arisy wykracza daleko poza umysł człowieka. Po zamordowaniu Arisy, pracownik CRONOS, zaczyna na nią polować, podczas gdy Arisa ukrywa się w dysfunkcyjnej rodzinie.

Plakat serialu „Lepsi niż my”

Ile odcinków ma pierwszy sezon serialu?

Serial dostępny jest na Netfliksie od 16 sierpnia 2019 roku, a pierwszy sezon składa się z ośmiu odcinków, z których każdy trwa około 45 minut. Polecam obejrzeć serial w oryginalnym języku rosyjskim z polskimi napisami!

Choć Netflix nie wydał własnego zwiastuna, mimo że można go obejrzeć w witrynie i aplikacji serwisu. Poniżej możesz obejrzeć oficjalną zapowiedź z YouTube’a:

Jedynym regionem, gdzie serial nie jest dostępny jest Rosja. Czy będzie drugi sezon serialu? To już jest pewne, choć nie wiemy dokładnie kiedy.

Serial obejrzysz klikając na poniższy przycisk:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Polska