Hungry Dragon z gry mobilnej Ubisoftu zaprasza na obiad!

Oto smocza gra mobilna, która zaostrzy apetyt każdego mięsożercy – poznaj „Hungry Dragon” z przesmacznym smoczkiem!

Gra mobilna „Hungry Dragon” od Ubisoftu

Rozśpiewane kanarki? Mniam! Różowe robaki? Palce lizać! Niewinni wieśniacy? Przepyszni! W Hungry Dragon możesz pożreć wszystko, na co tylko Twoja łuskowata bestia ma ochotę, i co zdoła połknąć. Uważasz, ze Twój smok jest wystarczająco duży, by zjeść orła? Na co czekasz?! A może zmieści w żołądku stado niewinnych owieczek? Zaatakuj je i się przekonaj. Twoja bestia może przekąsić nawet inne skrzydlate monstra, ale uważaj, żeby nie wylądować na czyimś talerzu – w tym świecie smok smokowi smokiem.

Pamiętasz żarłoczne potwory z gier z serii Hungry Shark? Hungry Dragon oferuje identyczne poczucie humoru i równie niezaspokojony apetyt – z jedną różnicą: tym razem zamiast pod wodą akcja toczy się w pełnym przygód świecie fantasy. Można sobie tylko wyobrazić, ile zabawy mieli twórcy gry podczas wymyślania nowych istot do pożarcia.

A jeżeli chcesz się odprężyć wypróbuj: „Eden Obscura” to niezwykle odprężająca platformówka.

Pożeraj niewinne istoty jedna po drugiej, a Twój smok będzie ziać ogniem, siejąc jeszcze większe spustoszenie

Twoje zadanie jest proste: palcem steruj smokiem i pilnuj, by pożarł niewinne stworzenia, jedno po drugim. Najedzona bestia to szczęśliwa bestia. Jeśli zawiedziesz, gra skończona. Jeśli jednak urządzisz dla swojego potwora prawdziwą ucztę, z radości będzie zionął ogniem, gromadząc jeszcze więcej punktów i nagród.

Screen z gry „Hungry Dragon”

Wyobraź sobie tylko, że delektujesz się stadem pierzastych ptaków, łapiesz do paszczy chrupiącego łucznika albo pochłaniasz przestraszonych, kryjących się po kątach wieśniaków. Dobra zabawa gwarantowana!

To nie koniec atrakcji. W każdym zakamarku możesz odkryć sekrety oraz znajdźki. Zgromadzone pieniądze i błyskotki możesz wymienić na rozmaite ulepszenia albo jeszcze potężniejsze i bardziej brutalne bestie. Mniam!

Hungry Dragon zaprasza Cię na obfity obiad podany w formie slapstickowej makabry. Czujesz głód? Więc do dzieła!

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska