Oto zwiastun 5. sezonu „Peaky Blinders” – oślepiające kaszkiety powracają!

Czy ktoś powiesi Timmy’ego Shelbyego – szefa gangu, który został członkiem parlamentu? To jest pytanie, które możemy zadać sobie po pierwszym zwiastunie5. sezonu serialu „Peaky Blinders” od BBC One.

Zapowiedź 5. sezonu serialu „Peaky Blinders”

Obejrzyj najnowszy zwiastun serialu Peaky Blinders, z którego dowaidujemy się, że Tommy Shelby dostał się do Parlamentu! W zapowiedzi widzimy, że krach finansowy w 1929 roku dotknął wszystkich, a główny bohater Tommy ma odważną wizję dla Wielkiej Brytanii. Teraz nie tylko podejmuje decyzje dla swojej rodziny, ale dla całego narodu.

Ludzie tacy jak Helen McCrory, Paul Anderson i Sophie Rundle powracają z poprzednich sezonów, podczas gdy wśród nowych twarzy zobaczymy takich aktorów jak Brian Gleeson (Phantom Thread), Neil Maskell (Kill List), Kate Dickie (The Witch), Cosmo Jarvis (Lady Macbeth) i Emmett J. Scanlan (Guardians of the Galaxy).

Historia Peaky Blinders i rodziny Shelbych zostaje wpleciona w politykę Wielkiej Brytanii i Europy z początków lat dwudziestych i trzydziestych – powiedział Steven Knight w oświadczeniu. Tommy Shelby stoi w obliczu najczarniejszej siły, z jaką kiedykolwiek miał do czynienia, a jego walka jest dziś tak samo ważna, jak kiedyś.

Przeczytaj także: Koniecznie obejrzyjcie serial „Peaky Blinders”

Obejrzyj pierwszy zwiastun 5. sezonu Peaky Blinders, czyli „oślepiających kaszkietów”:

Premiera sezonu 5. serialu planowana jest na koniec tego roku. Polscy widzowie, być może zobaczą ten sezon po raz pierwszy na kanale Ale kino+? Poprzednie sezony możesz obejrzeć w serwisie Netflix, klikając na poniższy przycisk:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: BBC One