Drugi sezon serialu „Mindhunter” zapowiada się dreszczyście!

Pierwszy zwiastun zwiastuna drugiego sezonu serialu „Mindhunter” Netflixa jest już dostępny, pełen morderstw, tajemnic i chaosu, jakiego oczekują fani serialu.

2. sezon serialu Mindhunter

W zwiastunie 2. sezonu Mindhuntera agenci FBI Holden Ford (Jonathan Groff) i Bill Tench (Holt McCallany) odwiedzają po raz kolejny znanych seryjnych morderców, między innymi zabójcę Eda Kempera (Cameron Britton). Pierwszy sezon udostępniono w październiku 2017 r.

Duet, który wyraźnie będzie działał ponownie razem po tym, jak przyszłość jednostki Behavioral Science Unit została zawieszona pod koniec pierwszego sezonu.

W zwiastunie widzimy także kobietę, która powoli przechadza się po domu i odkrywa coś przerażającego w łazience – niestety nie wiemy co tam zobaczyła, ale na pewno nie jest to nic przyjemnego… Oczekuje się, że w sezonie 2. poruszona zostanie tematyka morderstwa dzieci w Atlancie – serię co najmniej 28 morderstw głównie dzieci i nastolatków, wszystkich Afroamerykanów. Morderstwa odkryto w stolicy Gruzji w latach 1979-81. Teaser zawiera kilka różnych ujęć, prawdopodobnie z Atlanty.

Wygląda na to, że w nowych odcinkach pojawi się Charles Manson, Son of Sam (a.k.a. David Berkowitz) i zamaskowany BTK Strangler, widzimy także Holdena w szpitalu.

Obejrzyj oficjalny zwiastun:

Sezon 2. serialu Mindhunter dostępny będzie w serwisie Netflix od 16 sierpnia 2019 roku. Kliknij poniżej, aby nadrobić lub przypomnieć sobie pierwszy sezon serialu:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)