Odkrywaj wody z aplikacją „Boating Marine & Lakes”

Pogoda i pływy, prądy i batymetria, informacje sezonowe, łowiska i ważne punkty na mapach – „Boating Marine & Lakes” to znacznie więcej niż narzędzie dla łódkarzy.

Boating Marine & Lakes

Redaktorzy sklepu App Store, w ramach cyklu „Aplikacja na dziś” polecają swoje ulubione aplikacje mobilne do spędzania czasu w plenerze – od pieszych wycieczek i jazdy na rowerze do pływania i patrzenia w gwiazdy.

Aplikacja Boating Marine  & Lakes to idealny towarzysz podczas właściwie każdej aktywności na wodzie lub pod jej powierzchnią. Czas więc dowiedzieć się więcej na jej temat!

Funkcje nawigacyjne są sercem aplikacji. Możesz tworzyć trasy ręcznie, ale prawdziwym atutem aplikacji jest funkcja automatycznego wyznaczania tras, która poprowadzi Cię od nabrzeża, przez wąskie przesmyki lub wzdłuż pięknych portów i kanałów. Wszystkie przydatne informacje, takie jak szacowany czas dotarcia na miejsce, pozostała odległość i zużycie paliwa, są widoczne na czytelnym interfejsie, który zoptymalizowano pod iPhone’a, jak i iPada a także smartfony i tablety z Androidem.

Jeszcze lepiej odkrywać nieznane wody w grupie, dlatego aplikacja pozwala Ci eksportować dane i wysyłać na inne urządzenia – to wygodny sposób na udostępnienie tras i znaczników znajomym. Możesz też im pomachać, kiedy pływasz po jeziorze – wystarczy, że udostępnisz im swoją bezpośrednią lokalizację.

Przeczytaj także: Aplikacja mobilna „Żegluj” dla początkujących i zaprawionych żeglarzy

Aplikacja oferuje wiele rozbudowanych funkcji, takich jak spersonalizowane mapy pokazujące płytkie obszary, zaznaczanie obszarów łowisk oraz wybieranie wyświetlanych danych, co pozwala uzyskać szczegółowe dane o wietrze, bojach meteorologicznych, pływach i prądach. Dodatkowe skróty do prognozy pogody zapewniają błyskawiczny dostęp do ważnych informacji.

W darmowej wersji Boating Marine  & Lakes możesz używać podstawowych funkcji, takich jak planowanie tras, odczytywanie informacji pogodowych czy zapisywanie ulubionych miejsc. OPcjonalna subskrypcja (którą możesz wypróbować bez opłat przez 15 dni) odblokowuje więcej treści, jak chociażby dokładne mapy morskie 2D lub 3D, aktualizowane codziennie na podstawie informacji z milionów odczytów sonarowych.

Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej Boating Marine & Lakes
Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej Boating Marine & Lakes

W rzeczywistości to społeczność jest najważniejszą składową tej aplikacji – użytkownicy mogą modyfikować i dodawać dane, takie jak informacje o bojach sezonowych i latarniach, czy interesujące punkty na lądzie, na przykład sklepy i restauracje. Wszystko to dla zapewnienia cudownych wodnych wrażeń.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska