Ruszyła wstępna rejestracja do gry Pokémon Masters

Już można wstępnie zarejestrować się do nowej gry z Pokémonami o nazwie Pokémon Masters – zapisy mogą składać użytkownicy urządzeń z systemem iOS i Androidem.

Gra mobilna Pokémon Masters

Pokémon Masters to nowa gra mobilna z Pokémonami, która pojawi się na urządzenia z systemami iOS i Android. Gra skupia się na bitwach 3 na 3, a specjalny turniej odbywać się na wyspie Pasio. Pojawiła się też nowa seria filmów wideo zdradzających mechanikę rozgrywki.
A już teraz możesz wstępnie zarejestrować się, aby zostać powiadomionym gdy gra pojawi się w sklepie Google Play i App Store.

Tym razem gracze trafią na wyspę Pasio, gdzie odbywać się specjalny turniej o nazwie Pokémon Masters League. W tej grze początkujący Trenerzy będą musieli walczyć w bitwach 3 na 3, używając czegoś, co nazywa się systemem Sync, nawiązując przyjaźnie, budując drużynę i pokonując po drodze rywalizujących trenerów.

Może Cie zainteresować także: Nowa gra mobilna „Pokemon Rumble Rush” od Nintendo!

Jeśli brzmi to ekscytująco, to jest świetna wiadomość: rejestracja wstępna dla Pokémon Masters jest już dostępna na urządzeniach z systemem iOS i Android! uruchomiono także oficjalny kanał YouTube dla tej gry i wydano kilka różnych filmów. Każde nowe wideo zdradza poszczególne aspekty walki lub nowe mechanizmy, które gracze znajdą w nowej grze z Pokémonami.

Jeśli korzystasz z Androida, zaleca się korzystanie z urządzenia zaktualizowanego do systemu Android 7.0 lub nowszego z co najmniej 2 GB pamięci RAM. Gra prawdopodobnie pojawi się do pobrania już pod koniec wakacji 29 sierpnia 2019 r. (zgodnie z informacją w sklepie App Store).

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Android Central