Nowa gra mobilna „Pokemon Rumble Rush” od Nintendo!

Nintendo zapowiedziało nową grę mobilną o nazwie „Pokemon Rumble Rush” na urządzenia z systemami  iOS i Android!

Pokemon Rumble Rush (gra mobilna)

Zgodnie z oczekiwaniami, Nintendo uruchamia kolejną grę mobilną z Pokemonami na urządzenia z systemami Androidem i iOS. Gra zatytułowane Pokemon Rumble Rush jest już dostępna do pobrania, jeśli masz urządzenie z Androidem i mieszkasz w Australii. Mieszkańcy innych regionów będą musieli trochę poczekać.

Podobnie jak obecna gra Pokemon GO, w której musisz polować na małe stworzenia za pomocą telefonu, Rumble Rush wysyła graczy do odkrywania nieznanych wysp i walczenia z dzikimi Pokemonami w nadziei, że niektóre z nich dołączą do ich drużyn.

Podczas budowani kolekcji Pokemonów, będziesz w stanie zmierzyć się z jeszcze potężniejszymi małymi bestiami. Ponadto, im więcej zbierzesz tego samego gatunku Pokemonów, tym silniejsi będą, gdy do ciebie dołączą.

Zobacz także: Nowy poziom rywalizacji w Pokémon GO

I to jest bardzo ważne, ponieważ będziesz potrzebował bardzo potężnej drużyny Pokemonów, aby zmierzyć się z Super Bossem na wyspach. Co więcej, w Rumble Rush będziesz musiał przygotować swoje Pokemony zanim zaczniesz walczyć, aby zadać więcej obrażeń.

Chociaż Pokemon Rumble Rush będzie dostępny jako przygodowa gra typu free-to-start, znajdują się w niej zakupy, które pozwolą graczom na kupowanie przedmiotów.

Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Może Cię zainteresować także:

Dzięki Go Snapshot robienie zdjęć Pokémonom będzie jeszcze lepsze